Rüyada Ağaç Çiçeği Tabiri

Rüyada Ağaç Çiçeği tabiri ile alakalı yorumları öğren. İhya: Kibirli, faydası dokunmayan, zararlı adama yahut işinde sebat göstermeyen bir kimseye delalet eder. Molla Cami: Zorluklara ve istikrarlı çalışmaya karşı sebatı olmayan bir adama işaret eder. Bazı tabirciler, bu çiçeği görmek, tehlikeli, kibirli ve menfaatsiz bir adama işaret eder, demişlerdir. Bazı tabirciler; Ağaç çiçeği, insanı din […]

Rüyada Ağaç Çiçeği Tabiri

Rüyada Ağaç Çiçeği tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Kibirli, faydası dokunmayan, zararlı adama yahut işinde sebat göstermeyen bir kimseye delalet eder.


Molla Cami: Zorluklara ve istikrarlı çalışmaya karşı sebatı olmayan bir adama işaret eder. Bazı tabirciler, bu çiçeği görmek, tehlikeli, kibirli ve menfaatsiz bir adama işaret eder, demişlerdir. Bazı tabirciler; Ağaç çiçeği, insanı din ve ,dünya işlerinde irşad eden zahiri ve batıni nurdur demişlerdir. Nar çiçeği, gelin, eş, erik, zerdali, kayısı, armut ve ayva çiçekleri rüya sahibinin işiteceği iyi sözlere işaret eder.


Nablusi: Şiddetlere ve çalışmaya karşı sebatı olmayan bir adama delâlet eder. Bazı tâbirciler, bu çiçeği görmek, tehlikeli, kibirli ve menfaatsız bir adama delâlet eder, demişlerdir.

Yazar: teravih

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir