Connect with us

Rüya

Rüyada Alaca Hastalığı Tabiri

Published

on

Rüyada Alaca Hastalığı tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Bakınız; Abraş.


Molla Cami: Rüyada alaca hastalığına tutulduğunu gören kimse halkarasında saygı ile anılmaya ve Allah (C.C.) tarafından da çok mala sahip olur.
Vücudunda bir çok alaca hastalığı lekeleri olduğunu görmek, ikrah ettiği bir işin olacağına, bu hastalıklardan kurtulup iyileştiğini görmek, mal sahibi olacağına işaret etmez ise de iyi ve hayırlıdır.


Diyanet: Bir kimsenin rüyasında alaca hastalığına yakalandığını görmesi; o kimsenin toplum içinde saygınlığına ve Allah tarafından çok mala sahip olacağına yorumlanır. Bir kimsenin vücudunda birçok alaca hastalığı lekeleri olduğunu görmesi; istemediği bir işin olacağına bu hastalıktan kurtulduğunu görmesi ise; mal sahibi olacağına yorumlanır.
Bir başka tabire göre: Rüyada alaca hastalığına yakalandığını gören kimse; istemediği ve sevmediği bir kimse ile arkadaş olacağına işaretle tabir edilir.


Seyyid Süleyman: Bu rüya, cüzzam gibi tabir olunur. Alaca hastalığa tutulduğunu gören, halk arasında itibara kavuşur. Mal ve ni’met sahibi olur.
Vücutta birçok baras (alaca) lekesi veya bir tek leke görmek, talep edildiğinde verilmeyecek mala veya sebebi bilinmeyen söze işarettir. Bir rivayete göre, rüya sahibinin ikrah eylediği bir iş meydana gelir.
Bu hastalıktan kurtulup şifaya kavuşmak mala delalet etmez. Fakat, hayırla yorumlanır.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar