Connect with us

Rüya

Rüyada Amber Tabiri

Published

on

Rüyada Amber tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Bakınız; Güzel Koku:


Diyanet: Rüyanızda amber görmeniz; büyükleriniz vasıtasıyla bir servete sahip olacağınıza, amber kokladığınızı görmeniz; samimi arkadaşlarınızın hakkınızda iyi hisler beslediklerine, sizinle buluşmak ve sohbet etmek için âdeta sabırsızlandıklarına, amber dumanında buhurlandığınızı görmeniz; dinî inançlarınızın sarsılacağına veya servetinizi meşru olmayan yerlerde tüketeceğinize ve sonunda onun bunun hizmetçisi olma durumuna düşeceğinize delalet eder.


Nablusi: Rüyada anber görmek, alim, faziletli, itibarlı ve kıymetli büyük bir kimse tarafından elde edilecek mal ve menfaata delalet eder. Anber sürünmek, güzel medh’e delalet eder. Bazan da anber üzerine kar biriken büyük mülklere veya kendisinden meyve toplanan bostana ya da alimlerden elde edilecek nefis bir bilgiye delalet eder.
Anber kazanç, menfaat veya deniz tarafından görülecek bir hayırdır. Rüyada öd ağacı veya anber üzerine ateş koyduğunu gören kimse, dince bir bid’ata sülük eder. Veya mal ve şöhretini fesatlık uğrunda harcar. Bir şeyi mahalli olmayan bir yere koyar veya malıyla sultana hizmet eder.


Seyyid Süleyman: Rüyada amber görmek; menfaate delalettir. Amber bulduğunu veya birinin kendisine amber verdiğini gören, hayra ve menfaate nail olur. Birine amber veren, ona faydalı olur. Sahip olduğu amberi kaybedenin, malı eksilir. Bir şey üzerine amber sürmek; nankör birine iyilik etmeye işarettir.


Guncel: Rüyada amber görmek, hayatınızda esnek olmayan ve değişmez bir kişi ya da anıyla tabir edilir. Daha önce hayatınızda ışıldayan bir şey yok olmaya yüz tutmuş olabilir. Ya da geçmişte önemsemediğiniz bir şey geleceğinizde çok önemli bir hale gelmiş olabilir. Başka bir yorumda bu rüya, fayda getirmeyecek düşüncelerle ilişkilendirilir.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar