Connect with us

Rüya

Rüyada Amiral Tabiri

Published

on

Rüyada Amiral tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Saygı ve vakara delalet eder.


Diyanet: Bir kimsenin rüyasında kendisinin amiral olduğunu görmesi; genel anlamda uzun bir yolculuk ile yorumlanır. Bazı tabircilere göre ise, mesleği askerlik olan birisinin rüyasında kendisini amiral veya general olduğunu görmesi; o kimsenin büyük bir mutluluğa kavuşacağına yorumlanır.
Sıradan bir kimse rüyasında kendisinin amiral veya general olduğunu görmesi; pek iyiye yorumlanmaz. Böyle bir rüyanın görülmesi halinde rüya sahibinin dost ve arkadaşlarından bir yakınlık göremeyeceğine, işlerinin bozulacağına işaret eder.
Bir kimsenin rüyasında kendisinin bir deniz eri olduğunu ve bir amiralin emrine verildiğini görmesi; bir devlet büyüğünden fayda göreceğine veya o kimsenin devletten beklediği bir iş hakkında güzel bir haber alacağına, rüya gören kadın ise, bir erkek çocuğu olacağına veya deniz aşırı bir yerden bir haber alacağına delalet eder.


Guncel: Rüyada bir amiral ya da amiral olduğunu görmek, hayatla ilgili konu ve problemleri güven ve kararlılıkla aşma yeteneğine işaret eder. Amiral, otoriteli ya da babacan bir kişiyi de sembolize edebilir.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar