Rüyada Anlaşma Tabiri

Rüyada Anlaşma tabiri ile alakalı yorumları öğren. İhya: Zahmetten so a rahata, vade ve sürenin uzatılmasına, hastanın şifa bulmasına, bekar için evlenmeye, bina işine, konudan emin olmaya delalet eder. Anlaşmazlık, ihtilafların bir süre daha devam etmesiyle tabir edilir. Molla Cami: Rüyada düşmanla yapılan anlaşma korkudan emin olmaya ve zahmetten so a rahatlığa, hastanın şifa bulmasına, […]

Rüyada Anlaşma Tabiri

Rüyada Anlaşma tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Zahmetten so a rahata, vade ve sürenin uzatılmasına, hastanın şifa bulmasına, bekar için evlenmeye, bina
işine, konudan emin olmaya delalet eder. Anlaşmazlık, ihtilafların bir süre daha devam etmesiyle tabir edilir.


Molla Cami: Rüyada düşmanla yapılan anlaşma korkudan emin olmaya ve zahmetten so a rahatlığa, hastanın şifa bulmasına, vade ve müddetin uzatılmasına, faydalara, rızıklara, bekar için evlenmeğe ve hayırlı işler yapmağa işaret eder.


Nablusi: Rüyada düşmanla yapılan anlaşma korkudan emin olmaya ve zahmetten sonra rahatlığa, hastanın şifa bulmasına, vade ve müddetin uzatılmasına, faydalara, rızıklara, geçimin çokluğuna ve yolun bitmesine, bekar için evlenmeğe, bina işlerine, namaz, oruç ve hayırlı işler yapmağa delalet eder.


Guncel: Rüyada bir anlaşma/uzlaşı görmek, bir problem ya da ihtilafa çözümle yorumlanır. Bilinçaltınız bilinç üstünüzle birlikte çalışmaktadır.

Yazar: teravih

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir