Connect with us

Rüya

Rüyada Asa Tabiri

Published

on

Rüyada Asa tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Bakınız; Baston.


Nablusi: Rüyada asa görmek, şerefli, kuvvetli, kudretli ve halka yardım eden bir kimseye delalet eder. Rüyada elinde asa olduğunu gören kimse, şerefli, kudretli, halka yardım eden ve nifak çıkarmaya da meyilli olan bir kimseden yardım talebinde bulunur, maksadına nail, maliyle kuvvetli ve düşmanına galip gelir. Eğer asanın içi boş ve kendisi de ona dayanmış bulunuyorsa, o kimsenin malı gider. Ve onu halktan gizli tutar.
Asanın kırıldığını gören kimse, vali ise vazifesinden alınır, eğer tacir ise, ticareti elinden gider.
Asayı üzerinde bulunduğu yere vurduğunu gören kimse, o yere veya o yerde bulunan ve ona el koyan kimse üzerine, galip gelir. Eğer o yer üzerinde münakaşa ediliyorsa.
Rüyada asaya dönüştüğünü gören kimse, kısa zamanda vefat eder. Asanın kırıldığını gören kimse, şiddetli bir hastalığa tutulur ve o hastalık sebebiyle de kendisinin kuvvet ve kudreti gider.
Rüyada görülen asa kendisine itimat edilen bir kimsedir.
Rüyada bir değnek üzerinde yürüdüğünü gören kimse, gemiye biner.
Asa emre, yasağa, düşmana galip gelmeye, istek ve maksadına kavuşmaya delalet eder. Eğer asa cirit değneği ise, yalnızlığa; eğer badem ağacından ise, rüya sahibinin gerek hayır ve gerekse şer olsun bulunduğu durumundan ayrılmaya, eğer şeftali ağacından olursa, bazen rüya sahibinin dininde münafık olduğuna delalet eder. bazen da asa, yılana veya sihre delalet eder.

Rüyada başka bir kimseyi asa ile dövdüğünü gören kimse, dövülen kimse hakkında dil uzatarak onun namusuna nakîse getirecek söz söyler.
Rüyada taşa asa ile vurduğunu ve ondan su kaynayıp aktığını gören kimse fakir ise, zengin olur, eğer zengin ise, onun zenginliği artar. bazen rüya sahibi zahmet çekmeden rızka erişir.
bazen da asa, dini habis bir kimseye delalet eder. Çünkü asa odundandır. Odun ise münafık bir adama delalet eder.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar