Connect with us

Rüya

Rüyada Ayak Bileziği Tabiri

Published

on

Rüyada Ayak Bileziği tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Bekar kadın için cömert biri ile evlenmeye, evli ise korktuğu şeyden emin olmaya; erkek için altın ve gümüş
olursa üzüntüye, demir olursa mahrumiyete delalet eder. Altın ya da gümüş halhal kadın için güzellik, izzet ve
süstür.


Molla Cami: Rüyada görülen ayak bilezikleri, erkek çocukla tabir edilir.


Diyanet: Rüyada ayak bileziği görülmesi; erkek çocuk ile tabir edilir Bir kadının rüyasında üzerinde altın bilezikler olduğunu görmesi; korkulardan emin olacağına, eğer bekâr ise cömert birisi ile evleneceğine ve kocasından hayır göreceğine yorumlanır.
Bir kimsenin rüyasında üzerinde altın ve gümüş bilezikler görmesi; o kimsenin üzüntü ve kedere maruz kalacağına veya tutuklanacağına yorumlanır.
Bir erkeğin rüyasında kendi üzerinde zinet kabilinden gerdanlık, yüzük ve küpe gibi şeylerden başka gördüğü şeyler kendisi hakkında pek iyiye delalet etmez.


Nablusi: Rüyada görülen ayak bilezikleri, erkek bir çocuktur. Bir kimse üzerinde altın bilezikler olduğunu görse, hasta olur yahut dininde ona bir hata erişir. Bir kadın rüyada üzerinde altın bilezikler olduğunu görse, o kadın korkudan emin olur. Eğer kocası yoksa, cömert bir kimse ile evlenir ve kocasından hayır görür. Üzerinde altın veya gümüşten bilezikler olduğunu gören kimse üzüntülü, kederli veya hapis olur, yahut ayağına bukağı vurulur.
Rüyada bir erkeğin kendi üzerinde ziynetlerden gerdanlık, yüzük ve küpe gibi şeylerden başka gördüğü şeyler kendi hakkında iyi değildir. Kadının bileziklerinde gördüğü iyilik ve kötülük, kocasına aittir. Eğer kocası yoksa, bileziklerde görülen hal onların görünüş ve güzelliği miktarınca, o kadının halk içindeki ziynetine delalet eder. Rüyada görülen bilezikler, yükseklik, genişlik, izzet ve güzelliktir.


Seyyid Süleyman: Kirmani demiştir ki: Ayağında altından halhal gören sıkıntıya düşer. Korkar. Veya hapse girer. Gümüşten halhal takan, yeni dostlar bulur. Bir rivayete göre istemediği bir işe girer. Başka bir kavle göre ceza görür. Süslü ve nakışlı halhal çok hayırsızdır.
Ayaklarında herhangi bir madenden halhal gören kadının rüyası, kocasına göre tevil edilir. Rüya sahibesi evli değilse, halk arasında itibarı ve zineti artar. Halhal rüyası umumiyet itibariyle iyi değildir.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar