Rüyada Bahçıvan Tabiri

Rüyada Bahçıvan tabiri ile alakalı yorumları öğren. İhya: Bol ve sürekli rızka, Cami, okul vs. gibi yerlerin işlerini üzerine alan kimseye, Sevinç ve feraha, Sırnaşık ve geveze bahçıvan, çöpçatan bir kimseye delalet eder. Molla Cami: Bahçıvan, cami, medrese, tekke ve kilise gibi yerlerin işlerini üzerine alan kimseye, feraha, sevince ve çok rızka işaret eder. Diyanet: […]

Rüyada Bahçıvan Tabiri

Rüyada Bahçıvan tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Bol ve sürekli rızka, Cami, okul vs. gibi yerlerin işlerini üzerine alan kimseye, Sevinç ve feraha, Sırnaşık ve
geveze bahçıvan, çöpçatan bir kimseye delalet eder.


Molla Cami: Bahçıvan, cami, medrese, tekke ve kilise gibi yerlerin işlerini üzerine alan kimseye, feraha, sevince ve çok rızka işaret eder.


Diyanet: Bir kimsenin rüyasında bahçıvan görmesi; o kimsenin son derece sevineceğine, rüyasında kendi bahçesinde bir bahçıvan görmesi; o kimsenin çok mutlu bir aile hayatının olacağına yorumlanır.Bir başka yoruma göre de: Rüyada bahçıvan görülmesi; cami, medrese, tekke ve kilise gibi ibâdet yerlerinin işlerini üstlenen kişiye delalet ettiği gibi, feraha, sevince ve bol rızka da işaret eder.


Nablusi: Rüyada bahçıvan, insanları kadın sevmeye çağıran kimseye delalet eder. Bahçıvan, cami, medrese, tekke ve kilise gibi yerlerin işlerini üzerine alan kimseye, feraha, sevince ve çok rızka delalet eder.

Yazar: teravih

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir