Connect with us

Rüya

Rüyada Bakır Tabiri

Published

on

Rüyada Bakır tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Bakır görmek mala, Onu elinde tutmak düşmanından gelecek zarara, Bakır kap rızka, Bakırcı görmek iftiraya
ya da yalan isnat edilmeye delalet eder.


Diyanet: Rüyanızda bakır görmeniz; çevrenizle tartışıp kalp kıracağınıza, dolayısıyla düşmanlık husule geleceğine yorumlanır. Rüyanızda herhangi bir bakırcı görmeniz; çok konuşkan ve çalışkan bir kimse ile iş yapacağınıza ve bundan dolayı da pek memnun kalmayacağınıza işaretle tabir olunur.


Nablusi: Rüyada bakır gören kimseye Yahudi ve hıristiyanlardan mal geçer. Bir kimse elinde bakırdan bir şey olduğunu görse, o kimse kendisine düşmanlığı olan kimselerden kaçınsın. Bir kimse rüyada bakırcı görse, o kimse hakkında yalan söz söylenir, ona bühtan ve küfredilir.


Seyyid Süleyman: Bir parça bakır bulduğunu gören, hayra ve rızka nail olur. Bakırı eritip dökmek; iyilik etmeye işarettir. Bir kavle göre bakır; Yahudilere, üzerine çekişle vurmak ve tıkırtı yapmak; şöhrete delalettir. Bakırdan imal edilmiş eşya, hizmetkarlarla tabir olunur. Bakırdan bir kepçeye sahip olan, mala ve eşyaya kavuşur.
İbn-i Şirin demiştir ki: Bakır, vs.’den imal edilmiş para görmek; kavga, düşmanlık ve dedikodu ile yorumlanır.
Cabir’ül Mağribi diyor ki: Bakır vs.’den ma’mül para görmek; iflas, fakirlik ve aşağılanmaya işaret eder.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al