Connect with us

Rüya

Rüyada Billur Tabiri

Published

on

Rüyada Billur tabiri ile alakalı yorumları öğren.

Molla Cami: Rüyada billur görmek, kadına işaret eder. Bundan dolayı billura sahip olduğunu gören, temiz bir kadınla evlenir.


Diyanet: Bir kimsenin rüyasında billur görmesi; terbiyesiz bir eşle tabir edilir. Kişinin rüyasında bir billuru olduğunu ve bunu da kaybettiğini görmesi; o kimsenin hanımından boşanacağına veya uzun bir yolculuğa çıkacağına, kişinin rüyasında billur sattığını görmesi; o kimsenin ahlâkı iyi olmayan bir hanımla evlenmeye hazırlandığına, rüyasında billur satın aldığını görmesi de aynı şekilde terbiyesiz bir kadınla evleneceğine yorumlanır. Rüyanızda delikli bir billur görmeniz; dul bir hanımla evleneceğinize, rüyanızda deliksiz bir billur görmeniz ise; genç bir kızla evlilik yapacağınıza işaret eder. Bir kimsenin rüyasında billurdan yapılmış bir kadehi elinden düşürüp kırdığını görmesi; ahlâkı kötü olan eşinin ölümüne sevineceğine, billur bir kaptan kelebek çıktığını görmesi; eğer evli ise; o kimsenin hanımının bir başka erkekle ilişkiye gireceğine delildir.


Nablusi: Rüyada billur, kadına delalet eder. Bundan dolayı billur bir kaba sahip olduğunu gören, temiz bir kadınla evlenir.


Seyyid Süleyman: Billur rüyası, kötü asıllı bir kadınla yorumlanır. Billurunu kaybettiğini gören ya karısını boşar yahutta ondan uzaklaşır. Billur satmak, soysuz bir kadının izdivacına talip olmaktır. Satın alan öyle bir kadın ile evlenir. Delikli billur, dul kadını temsil eder. Deliksiz billur bakireye işarettir. Billur kadehini veya şişesini düşürüp kıran, kötü ahlaklı zevcesinin vefatıyla sevinir. Billur kabının içini bir köpeğin yaladığını görenin karısı, başkasıyla münasebette bulunur. Billurdan imal edilmiş her şey yukarıdaki gibi yorumlanır.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar