Connect with us

Rüya

Rüyada Boyacı Tabiri

Published

on

Rüyada Boyacı tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya:

 • Temiz giyimli boyacı ayıpları örten insana,
 • pejmurde ve kirli giyinen ise müfteri insana;
 • Bazen boyacı hacet gideren kerem sahibi birine delalet eder.

  Diyanet: Bir kimsenin rüyasında hangi cinsten olursa olsun bir boyacı görmesi; o kimsenin bir hileye maruz kalacağına veya bir tuzağa düşürüleceğine ve bundan dolayı da çok sıkıntı çekeceğine delalet eder. Rüyada boyacı görülmesi bazen de rüya gören kimsenin çevresinden bazı yardımlar görerek bozulan işlerini yeniden düzelteceğine işaret sayılır.Rüyanızda bir kundura boyacısı görmeniz; doğru yoldan ayrılacağınıza veya yalancılık yapmaya başlayacağınıza delalet eder.


  Nablusi: Rüyada boyacı görmek, iftira eden ve Bazen de hayırlı iş yapan adama delalet eder. Boyacıyı görmek iyi hal sahibi veya alim ya da saltanat sahibi bir kimse tarafından ihtiyacının giderilmesine delalet eder.
  Rüyada beyazı, yeşile boyayan bir boyacıyı görmek, günah ve ma-siyetten tevbe etmeye delalet eder. Eğer beyazı, siyaha boyarsa, mür-ted olmaya delalet eder. Bir kimse rüyada boyacının bir eve boya almak için geldiğini görse, o evde sene içinde bir şahsın öleceğine delalet eder.


  Seyyid Süleyman: Rüyasında bir duvarı, tavanı vb.ni boyadığını gören, hile ile kazanır. Dini bozulur. Halkı batıl şeylerle meşgul eder. Duvarlara resim yaparsa, dini terk eder. Allah’tan uzaklaşır.
  Kumaş boyacısı, iftiracı bir adama ve iftiraya delalettir.

 • Advertisement
  Advertisement

  En Çok Okunanlar