Connect with us

Rüya

Rüyada Canavar Tabiri

Published

on

Rüyada Canavar tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Bakınız; Kurt.


Molla Cami: Rüyada canavar görmek zorlukla karşılaşılacağına işarettir.
Rüyasında bir canavarın pencesinde olduğunu görmek, düşmanlarının çok olduğuna ve kendisini her yönüyle sıkıştırdıklarına işarettir.
Bir canavarın kendisini kovaladığını fakat ona yetişemediğini ve kaçıp kurtulduğunu gören düşman şerrinden kurtulur.


Diyanet: Rüyanızda bir canavar görmeniz; çok sevindirici bir hadise ile karşılaşacağınıza veya hayırlı bir haber alacağınıza delalet eder. Rüyanızda bir canavar gördüğünüzü görmeniz; bir miras kanalıyla elinize mal veya para geçeceğine, rüyanızda bir canavarın saldırısına uğradığınızı görmeniz; mal varlığınızın önemli bir bölümünü kaybedip bir hayli sıkıntıya maruz kalacağınıza yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir canavarın pençesinde olduğunu görmesi; o kimsenin etrafında düşmanlarının çok olduğuna ve kendisini her yönüyle sıkıştırdıklarına, kişinin rüyasında kendisini bir canavarın kovaladığını ve fakat ona yetişemediğini ve kaçıp kurtulduğunu görmesi; o kimsenin düşmanlarının şerrinden kurtulacağına işaretle tabir olunur. Kişinin rüyasında bir canavarla arkadaş olduğunu ve kendisine bir zararının dokunmadığını görmesi; o kimsenin halli zor olan bir işini kolay bir şekilde başaracağına yorumlanır. İmam-ı Nablusî’nin yorumuna göre: Rüyada canavar görülmesi hayra alâmet değildir. Bir kimsenin rüyasında bir canavarın üzerine saldırarak kendisini parçaladığını görmesi; o kimsenin çok kuvvetli düşmanlarının olduğuna ve her fırsatta o kimseden kurtulmak için çareler arayıp diş bilediklerine delalet eder. Bir başka yoruma göre: Bir kimsenin rüyasında bir canavar görmesi; mal ve evlâd yönünden kuvvetli olan bir kimse ile karşılaşacağına yorumlanır.


Nablusi: Rüyada canavar görmek, kötü asıllı bir kimse ile harp ve hileye delalet eder. Veya canavar görmek mal ve çocuğu ile kuvvetli ve galip bir kimseyi görmeye delalet eder.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar