Connect with us

Rüya

Rüyada Çayırlık Tabiri

Published

on

Rüyada Çayırlık tabiri ile alakalı yorumları öğren.

Molla Cami: Rüyada çayırlık bir yeri görmek, zahmet çekilmeden elde edilecek rızka veya hanıma veya manevi ilme yada devam eden sadakaya işarettir. Çeşitli yeşil otlar, çiçekler ve çayırlar, dünyaya ve mala işarettir.
Bazen de çayırlık, hazine ve pazar gibi kendisine dünya malı elde edilen yere işarettir.
Bazan çayırlık görmek, İslamiyete işarettir.Rüyada çayırlık veya otluk bir yerde ot topladığını veya yediğini gören kimsenin, durumuna bakılır, eğer o kimse fakirse zengin olur. Zengin ise, zenginliği artar. Eğer dünyadan sevgisini kesmiş ve takva yolunu seçmiş birkimse ise, dünya zinetlerine aldanır ve yine ona meylederek eski durumuna döner.
Rüyada bir çayırlıktan diğer bir çayırlığa geçtiğini gören kimse, dünyalık arzusu ile bir çarşıdan diğer bir çarşıya ve bir meslekten diğer bir mesleğe geçer.


Diyanet: Rüyada çayırlık bir yerin görülmesi; zahmet ve sıkıntı çekilmeden rızık temin edileceğine, zahmeti az olan bir hanıma veya manevî ilme ya da devamlı olarak verilen sadakaya yorumlanır. Rüyada çeşitli yeşil otlar, çiçekler ve bilinen bir takım çayırları görmek; dünyaya ve dünya malına delalet eder. Bir kimsenin rüyasında çayırlık veya otluk bir yerde ot topladığını veya yediğini görmesi; eğer o kimse fakir ise zengin olacağına, eğer zengin ise zenginliğinin artacağına, dünyadan kendini çekmiş ve takva yolunu tutmuş ise; o kimsenin dünyanın süs ve ziynetlerine aldanacağına, kişinin rüyasında bir çayırlıktan diğer bir çayırlığa geçtiğini görmesi; dünyalık arzusu ile bir çarşıdan diğer çarşıya geçeceğine, bir san’attan diğer bir san’ata intikâl edeceğine işaret eder.


Nablusi: Rüyada çayırlık bir yeri görmek, zahmet çekilmeden elde edilecek rızka veya zahmeti az olan hanıma veya manevi ilme ya da devam eden sadakaya delalet eder. Çeşitli yeşil otlar ve çiçekler ile bilinen çayırlar, dünyaya ve dünya malına delalet eder. Bazan da çayırlık, hazine ve pazar gibi kendisine dünya malı elde edilen yere delalet eder. Bazan çayırlık görmek, islamiyete delalet eder.
Rüyada çayırlık veya otluk bir yerde ot topladığını veya yediğini gören kimsenin, durumuna bakılır, eğer o kimse fakirse zengin olur. Zengin ise, zenginliği artar. Eğer dünyadan sevgisini kesmiş ve takva yolunu seçmiş bir kimse ise, dünya zinetlerine aldamr ve yine ona meylederek eski durumuna döner. Rüyada bir çayırlıktan diğer bir çayırlığa geçtiğini gören kimse, dünyalık arzusu ile bir çarşıdan diğer bir çarşıya ve bir san’attan diğer bir san’ata geçer.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar