Connect with us

Rüya

Rüyada Çoban Yıldızı Tabiri

Published

on

Rüyada Çoban Yıldızı tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Güzel, şöhretli ve yabancı bir kadınla, Bu yıldıya uzanmak, onu seyretmek, bu özellikleri bulunan bir kadınla
evlenmeye yahut gönül vermeye, Bazen bu yıldız doğru kılavuza, hakka götüren görüş ve kişiye delalet eder.


Molla Cami: Rüyada çoban yıldızını görmek, güzel kadındır. Bundan dolayırüyada çoban yıldızını gören kimse, halkı fitneye düşürerek kendisine yakınlığı bulunmayan güzel bir kadını nikah etme arzusunda bulunur.
Rüyada çoban yıldızı itham edilmeye, oyuna, gülmeye ve güzel elbiselere işarettir.
Bir kimsenin rüyada çoban yıldızı görmesi, güzel bir kadına işarettir.


Nablusi: Rüyada çoban yıldızını görmek, güzel kadındır. Bundan dolayı rüyada çoban yıldızını gören kimse, halkı fitneye düşürerek kendisine yakınlığı bulunmayan güzel bir kadını nikah etme arzusunda bulunur.
Rüyada çoban yıldızı itham edilmeye, oyuna, gülmeye, tasvire, güzel suretlere ve güzel elbiselere delalet eder.
Rüyada çoban yıldızına tesadüf etse, yahut çoban yıldızı onun yanına inse (bazen o kimse) itham edilir. Yahut zikrettiğimiz şeylere meyleder. Yahut onları birbirlerine veren kimseye tesadüf eder. Bazen de bir kadınla evlenir, ya da şarkıcı bir cariye satın alır.
Çoban yıldızının aya karıştığını yahut yere indiğini, uyanıklık halinde bozuk olduğunu, yahut yakıcı olduğunu rüyada görmek, çocuklarla oynayan ahlaksız bir kimse olduğuna delalet eder. Bazen de , deli ve ahmak kimseleri görmek ve hayırsız sözleri işitmektir.
Çoban Yıldızı, melikin hanımıdır. Yabancı bir kadın olduğu da söylenmiştir. Bundan dolayı bir kimse rüyada bu yıldızı görse, kendisi de bekarsa akrabası olmayan yabancı bir kadınla evlenir.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar