Connect with us

Rüya

Rüyada Çolaklık Tabiri

Published

on

Rüyada Çolaklık tabiri ile alakalı yorumları öğren.

Molla Cami: Rüyada iki elinin çolak olduğunu gören kimse, büyük bir günah işler.
Sağ elinin çolak olduğunu gören kimse, büyük bir günah işler. Sağ elinin çolak olduğunu gören kimse, kusuru olmayan bir kimseyi döver ve zayıf bir kimseye zulmeder.Sol elinin çolak olduğunu gören kimsenin erkek veya kız kardeşi ölür.
Bazı tabirciler, rüyada elde görülen afet, bu afetin rüyayı görenin kız kardeşinde meydana geleceğine, parmaklarda görülen afetin de, kız kardeşlerinin çocuklarında vaki olacağına işaret eder, dediler.
Bazı tabirciler de, rüyada sağ elinin çolak olduğunu gören kimsenin, geçiminde durgunluk olur, dediler.


Nablusi: Rüyada iki elinin çolak olduğunu gören kimse, büyük bir günah işler. Sağ elinin çolak olduğunu gören kimse, büyük bir günah işler. Sağ elinin çolak olduğunu gören kimse, kusuru olmayan bir kimseyi döver, acize zayıf bir kimseye zulmeder. Sol elinin çolak olduğunu gören kimsenin erkek veya kız kardeşi ölür. Başparmağının kuruduğunu gören kimsenin, babasına, şehadet parmağının kuruduğunu gören kimsenin, kızkardeşine, orta parmağının kuruduğunu gören kimsenin erkek kardeşine, orta parmağının yanındaki parmağın kuruduğunu gören kimsenin, kızına, en küçük parmağının kuruduğunu gören kimsenin anasına veya hanımına isabet edecek bir musibetten dolayı mahzun ve mükedder olmasına delalet eder.
Bazı tabirciler, rüyada elde görülen afet, bu afetin rüyayı görenin kız kardeşinde meydana geleceğine, parmaklarda görülen afetin de, kız kardeşlerinin çocuklarında vaki olacağına delalet eder, dediler. Bazı tabirciler de, rüyada sağ elinin çolak olduğunu gören kimsenin, geçiminde durgunluk olur, dediler.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar