Connect with us

Rüya

Rüyada Dehliz Tabiri

Published

on

Rüyada Dehliz tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Bakınız; Geçit.


Molla Cami: Rüyada görülen dehliz, elinde büyük işlere, helal olan şeylere ve sözleşme yapan görevliye işarettir.Dehliz, bekçi yahut kapıcıya yahut kendisiyle cennete veya cehenneme girmeye sebeb olacak amele işarettir. Bazen de dehliz kabre işarettir.Bazen de dehliz, hasta veya korurum olan kimsenin yürümesine ya da geçiminin iyi ve yerinde olmasına işarettir.Dehlizin aydınlığı, genişliği ve güzelliği, güzel akıbete; karanlık, sık ve eğri olması kötü akıbete işarettir.


Diyanet: Rüyada görülen dehliz, elinde büyük işlere, helal olan şeylere ve sözleşme yapan görevliye işarettir. Dehliz, bekçi yahut kapıcıya yahut kendisiyle cennete veya cehenneme girmeye sebeb olacak amele işarettir. Bazen de dehliz kabre işarettir. Bazen de dehliz, hasta veya korurum olan kimsenin yürümesine ya da geçiminin iyi ve yerinde olmasına işarettir. Dehlizin aydınlığı, genişliği ve güzelliği, güzel akıbete; karanlık, sık ve eğri olması kötü akıbete işarettir.


Nablusi: Rüyada görülen dehliz, elinde büyük işlere, helal olan şeylere ve akit yapan hizmetçiye delalet eder. Dehliz, bekçi yahut kapıcıya yahut kendisiyle cennete veya cehenneme girmeye sebeb olacak amel yahut riya sahibinin arzu ve isteğine kavuşturacak bineğidir. Bazan da dehliz kabre delalet eder. Çünkü kabir, cennet yahut cehennemin dehlizidir.
Bazan da dehliz, hasta veya kötürüm olan kimsenin yürümesine ya da geçiminin iyi ve yerinde olmasına delalet eder. Dehlizin aydınlığı, genişliği ve güzelliği güzel akıbete, karanlık, sık ve eğri olması kötü akıbete delalet eder.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar