Connect with us

Rüya

Rüyada Dilenci Tabiri

Published

on

Rüyada Dilenci tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Temiz yüzlü dilenci ilim istemeye, hayrı dilemeye, Pejmurde kılıklı dilenci zillete, pişman olunacak işlere delalet
eder.


Molla Cami: Rüyada görülen dilenci, ilmi öğrenen talebeye eğer istediği şey kendisine verildiyse talep ettiği ilme nail olmasına işarettir.Dilencinin alçak gönülllü ve mütevazı olması, kurtuluş ve zaferdir.Dilenciler, üzüntü ve sıkıntıya, kendisi için anz olacak fakirliğe işarettir.Bir kimsenin rüyada birtakım dilencilerin kendi malından aldıklarını görmesi, zarar ve büyük şiddete, rüya sahibinin veya kendisinin işinde çalışan yardımcıların vefat ctmelerine işarettir.Bir takım dilencilerin kendi bulunduğu yere gitmeleri, evinde meydana gelecek darılma ve perişanlığı işarettir. Evinde bulunan eşyalardan bir şey aldılarsa, bu rüya büyük zarara işarettir. Dilendiğim ve kendisine de bir şeylerverildiğini gören kimse, zelil olur.


Diyanet: Kişinin rüyasında dilendiğini ve para istediği kimselerin kendisine bir şey verdiğini görmesi; o kimsenin hayra kavuşacağına, rüyasında dilendiği halde bir şey verilmediğini görmesi; o kimsenin sıkıntıya kalacağına ve zarar göreceğine işaret eder.


Nablusi: Rüyada görülen dilenci, ilim öğrenen talebeye, eğer istediği şey kendisine verildiyse talep ettiği ilme nail olmasına delalet eder. Dilencinin alçak gönüllü ve mütevazi olması, kurtuluş ve zaferdir. Dilenciler, üzüntü ve sıkıntıya, kendisi için arız olacak fikre delalet eder.
Bir kimsenin rüyada birtakım dilencilerin kendi malından aldıklarını görmesi, zarara ve büyük şiddete, rüya sahibinin veya kendisinin işinde çalışan yardımcılarının vefat etmelerine delalet eder. Bir bölüm dilencilerin kendi bulunduğu yere gitmeleri, evinde meydana gelecek dağılma ve perişanlığa delalet eder. Evinde bulunan eşyalardan bir şey aldılarsa, bu rüya büyük zarara delalet eder. Dilenci, öğrenen; istenilen kimse de, alimdir. Dilendiğini ve kendisine de bir şeyler verildiğini gören kimse, zelil olur.


Seyyid Süleyman: Rüyasında dilendiğini ve talepte bulunduğu kimselerin kendisine bir şeyler verdiğini gören, hayra ve menfaate erer. Dilendiği halde bir şey verilmediğini gören, müşkülata uğrar. Zararı olur.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar