Connect with us

Rüya

Rüyada Ekşili Çorba Tabiri

Published

on

Rüyada Ekşili Çorba tabiri ile alakalı yorumları öğren.

Molla Cami: Bir kimsenin, rüyada sığır eti iie ekşili çorba pişirdiğini ve ondan yediğini görmesi, o şahsın faydalı ve iyilik sahibi bir adam olduğuna ve elde edilecek malla güzel bir şekilde geçinmesine işarettir.
Çorba koyun eti ile pişmişse halkın ileri gelen ve büyükleri yanında şerefli ve izzetli bir hayat sürmesine işarettir. Eğer serçe kuşu etiyle pişirilmiş olursa, o şahsın devlet ricali tarafından ihtiram edilmeye, ferahlık, sevinç ve vücut sıhatlıgı ile halkın ileri gelenlerine hükmetmesine işarettir. Eğer diğer kuşların elleriyle pişirilmiş olursa, memuriyete veya ticarete yahut o çorbadaki yağın çokluğu nisbetinde muhterem bir cemaatla helal mal kazanmaya işarettir.
Ekşili çorba hastalığa işarettir. Ancak çorba serçe kuşlarının etiyle pişirilmiş olursa memur olmaya, arzu ve isteğine nail olmaya işarettir.


Diyanet: Bir kimsenin rüyasında sığır eti ile ekşili bir çorba pişirdiğini ve ondan yediğini görmesi; o kimsenin faydalı ve iyilik sahibi bir kimse olduğuna yorumlanır.


Nablusi: Bir kimsenin, rüyada sığır eti ile ekşili çorba pişirdiğini ve ondan yediğini görmesi, o şahsın faydalı ve iyilik sahibi bir adam olduğuna ve hakim tarafından elde edilecek malla güzel bir şekilde geçinmesine delalet eder.
Çorba koyun eti ile pişmişse, helal olarak güzel geçinmekle beraber halkın ileri gelen ve büyükleri yanında şerefli ve izzetli bir hayat sürmesine delalet eder. Eğer serçe kuşu etiyle pişirilmiş olursa, o şahsın melik veya sultan tarafından ihtiram edilmeye, ferahlık, sevinç ve vücut sıhatlığı ile halkın ileri gelenlerine hükmetmesine delalet eder. Eğer diğer kuşların etleriyle pişirilmiş olursa, memuriyete veya ticarete yahut o çorbadaki yağın çokluğu nisbetinde muhterem bir cemaatla helal mal kazanmaya delalet eder. Ekşili çorba hastalığa delalet eder. Ancak çorba serçe kuşlarının etiyle pişirilmiş olursa, memur olmaya, arzu ve isteğine nail olmaya delalet eder.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar