Connect with us

Rüya

Rüyada Erik Tabiri

Published

on

Rüyada Erik tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Mevsiminde görülen erik bir yitiğin bulunması yahut rızka, Hastanın erik yemesi şifa bulmasına, Mevsimi
dışında görülen erik üzüntü, keder ve hastalığa delalet eder.


Molla Cami: Vaktinde görülmesi rızıktır. Mevsimsiz olarak görülürse, hastalık yahut üzüntü ve kederdir. Hasta, rüyasında erik yediğini görse hastalığı iyileşir.


Diyanet: Rüyanızda ve vaktinde erik görmeniz, rızık temini ile ya da kaybolmuş bir yitiğin bulunması ile tabir olunur. Kişinin rüyasında ve mevsimi dışında erik görmesi; o kimsenin bir hastalığa yakalanacağına ya da üzüntü ve kedere maruz kalacağına, hasta bir kimsenin rüyasında erik yediğini görmesi ise; o hastanın şifa bulacağına yorumlanır.


Nablusi: Vaktinde görülmesi rızıktır. Yahut bir yitiğin bulunmasıdır. Mevsimsiz olarak görülürse; hastalık yahut üzüntü ve kederdir. Hasta ise; rüyasında erik yediğini gören iyileşir ve kalkar


Nablusi: Vaktinde görülmesi rızıktır. Yahut bir yitiğin bulunmasıdır. Mevsimsiz olarak görülürse, hastalık yahut üzüntü ve kederdir. Hasta, rüyasında erik yediğini görse hastalığı iyileşir ve kalkar.


Seyyid Süleyman: Mevsiminde kırmızı yahut siyah ve aynı zamanda tatlı erik görmek; mal husulüne delalettir. Sarı erik; hastalık, hüzün ve düşmanlıktır.
Ebu Said’ül Vaaz demiştir ki: Rüyasında erik yiyen, hasta ise, şifa bulur. Hasta değilse sağlıklı yaşamaya devam eder.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle