Connect with us

Rüya

Rüyada Erik Tabiri

Published

on

Rüyada Erik tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Mevsiminde görülen erik bir yitiğin bulunması yahut rızka, Hastanın erik yemesi şifa bulmasına, Mevsimi
dışında görülen erik üzüntü, keder ve hastalığa delalet eder.


Molla Cami: Vaktinde görülmesi rızıktır. Mevsimsiz olarak görülürse, hastalık yahut üzüntü ve kederdir. Hasta, rüyasında erik yediğini görse hastalığı iyileşir.


Diyanet: Rüyanızda ve vaktinde erik görmeniz, rızık temini ile ya da kaybolmuş bir yitiğin bulunması ile tabir olunur. Kişinin rüyasında ve mevsimi dışında erik görmesi; o kimsenin bir hastalığa yakalanacağına ya da üzüntü ve kedere maruz kalacağına, hasta bir kimsenin rüyasında erik yediğini görmesi ise; o hastanın şifa bulacağına yorumlanır.


Nablusi: Vaktinde görülmesi rızıktır. Yahut bir yitiğin bulunmasıdır. Mevsimsiz olarak görülürse; hastalık yahut üzüntü ve kederdir. Hasta ise; rüyasında erik yediğini gören iyileşir ve kalkar


Nablusi: Vaktinde görülmesi rızıktır. Yahut bir yitiğin bulunmasıdır. Mevsimsiz olarak görülürse, hastalık yahut üzüntü ve kederdir. Hasta, rüyasında erik yediğini görse hastalığı iyileşir ve kalkar.


Seyyid Süleyman: Mevsiminde kırmızı yahut siyah ve aynı zamanda tatlı erik görmek; mal husulüne delalettir. Sarı erik; hastalık, hüzün ve düşmanlıktır.
Ebu Said’ül Vaaz demiştir ki: Rüyasında erik yiyen, hasta ise, şifa bulur. Hasta değilse sağlıklı yaşamaya devam eder.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar