Connect with us

Rüya

Rüyada Ev Bahçesi Tabiri

Published

on

Rüyada Ev Bahçesi tabiri ile alakalı yorumları öğren.

Molla Cami: Rüyada ev bahçesi, insanın muhafaza edilmesine ve namuskarlığına, mal ve evlattan şüpheyi defetmeye işarettir.Bazen bu rüya, cimriliğe ve kendisinde ilim yahut yardımdan muhtaç olunan şeyi isteyene vermesine işarettir. Bazen de bu rüya, oruç ve gece namazı gibi herkesin muttali olamıyacağı gizli ibadet edenlere işarettir.


Diyanet: Rüyada bir ev bahçesi görülmesi; insanın muhafaza edilmesine ve namuslu bir kişi olduğuna, mel ve evlattan şüpheyi defetmeye işaret şeklinde tabir olunur.


Nablusi: Rüyada ev bahçesi, insanın muhafaza edilmesine ve namuskarlığına, mal ve evlattan şüpheyi defetmeye delalet eder. Bazan da bu rüya, cimriliğe ve kendisinde ilim yahut yardımdan muhtaç olunan şeyi isteyene vermesine delalet eder. Bazan da bu rüya, oruç ve gece namazı gibi herkesin muttali olamayacağı gizli ibadet edenlere delalet eder. Bazı kere zühd-ü takvaya ve Allah’ı teşbih ve takdis etmeye, bazı kere de kabulden başka yakınları nikaha bazan da bahçe ve evde bulunan kimsenin deliliğine ve külfetine delalet eder.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar