Connect with us

Rüya

Rüyada Fırıncı Tabiri

Published

on

Rüyada Fırıncı tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: İnsanlara hizmet eden varlık sahibi bir kimseye, Fırıncı çocuk, sevgili, merhametli yönetici, korkudan emniyet
ve mal bolluğuna delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Ekmek.)


Molla Cami: Rüyada görülen fırıncı, halkın işlerine vakıf bir kimseye işaret eder.Bazen fınncıyı görmek, kaçmaya ve uzaklaşmaya, bazen de nesli çok olan bir adama işaret eder.Fırıncıyı görmek, bekar için evlenmeye, evliler için de evlada işaret eder.Bazen de hizmetçisine, namaz kılmamaya, ibadet ve taatı boşlamaya, üzüntü, keder ve fakirliğe işaret eder.


Diyanet: Rüyada herhangi bir fırıncı görülmesi; mahalle muhtarı gibi halkın işlerine bakan biri olarak yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir fırıncı ile konuştuğunu görmesi; oturmakta olduğu mahallesi için hayırlı bir şey yapmak istediğine, kişinin rüyasında bir fırıncı ile kavga ettiğini görmesi; o kimsenin bulunduğu muhitte aleyhine birtakım dedikoduların yapıldığına yorumlanır.


Nablusi: Rüyada görülen fırıncı, halkın işlerine vakıf bir kimseye delâlet eder. Bazan fırıncıyı görmek, kaçmaya ve uzaklaşmaya, bazan da nesli çok olan bir adama delâlet eder. Fırıncıyı görmek, bekâr için evlenmeye, evliler için de evlâda delâlet eder. Bazan da sultanın hizmetçisine, namaz kılmamaya, ibadet ve taatı boşlamaya, üzüntü, keder ve fakirliğe delâlet eder.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar