Connect with us

Rüya

Rüyada Firuze Tabiri

Published

on

Rüyada Firuze tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Bu taşı görmek uzun ömre, iyi şansa ve kişiye faydası dokunacak yardıma, Kadın için firuze taşı ele bezenmiş
eşya hyırlı ve uzun ömürlü bir oğul evladına delalet eder.


Molla Cami: üyada firuze taşı görmek, fetih, yardım, talih ve uzun ömre işaret eder.Bir kadın rüyada elinde saf firuze taşıyle donatılmış bir bıçak olduğunu görse, o kadın erkek bir çocuk doyurur.


Nablusi: Rüyada firuze taşı görmek, fetih, yardım, talih ve uzun ömre delâlet eder. Bir kadın rüyada elinde saf firuze taşiyle -donatılmış bir bıçak olduğunu görse, o kadın ömrü uzan olan erkektir çocuk doğurur.


Seyyid Süleyman: Rüyada firuze görmek, hacetin giderilmesi zafer ve kuvvettir. Firuze çok sayıda ise; büyük şan ve mala delalettir. Bir kavle göre, rüya sahibi layıksa velayete ve büyük memuriyete nail olur. Bu rüya başkaları için de hayırlıdır.
Kirmani demiştir ki: Bir firuze taşı aldığını ve bunu küçük parmağına taktığını gören; düşmanına karşı galip gelir, muradına erer. Birinin kendisine bir firuze verdiğini gören; o zat sayesinde mal sahibi olur, menfaat temin eder. Firuze taşını kaybeden; malını zayi ve israf eder. Büyük bir zattan firuze taşı almak, memuriyete delalettir.
Ebu Said’ül Vaaz’a göre, firuze taşı satın aldığını gören azl edilmişse; memuriyete tekrar döner. Tüccarsa; çok kar eder, bol mala sahip olur. Fakirse refaha çıkar. Zenginse şanı ve itibarı artar.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar