Connect with us

Rüya

Rüyada Gelincik Tabiri

Published

on

Rüyada Gelincik tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Gelincik çiçeği insanı mutlu edecek haber ve gelişmelere; kişinin kendi kardeşine ve güzel yüzlü insanlara,
Evlerde görülen etçil, ince uzun ve küçük yapılı hayvanı görmek merhametsiz, düşük karakterli birine; eve bu
hayvanın girdiğini görmek hilekar birrinin eve girmesine delalet eder.


Molla Cami: üyada gelincik, alçak, zalim, kalbi katı ve merhameti az olan kimse ile tabir edilir,Evine gelinciğin girdiğini gören kimsenin evine hilekar birisi girer.


Molla Cami: Rüyada gelincik çiçeğini görmek, rengi kırmızı olduğundanateşe veya deveye yahut üzerinde siyah ben bulunan gül gibi yanağa işaret eder. Bazen de bu rüya, başının ağırmasına veya öz kardeşe işaret eder, dediler.


Diyanet: Rüyanızda kendinizin bir gelincik tarlasında olduğumuzu görmeniz; beklediğiniz bir işinizin çok kısa zaman içinde olacağıma, rüyanızda gelincik toplayıp demet yaptığınızı görmeniz; malınızın artacağına, rüyanızda topladığınız gelinciklerin yapraklarının döküldüklerini görmeniz; işlerinizden zarar edeceğinize yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir kırda gelincik tarlasında öbek öbek toplanmış gelincikler görmesi, onları toplayıp demet yapması; o kimsenin arzu ve isteklerinin yerine geleceğine işaret eder.


Nablusi: Rüyada gelincik, alçak, zalim, kalbi katı ve merhameti az olan kimse ile tabir edilir. Evine gelinciğin girdiğini gören kimsenin evine hilekâr birisi girer.
(Gelincik, kediden küçük, kızılca bir hayvandır. Evlere girip fareleri yakalar.)


Nablusi: Rüyada gelincik çiçeğini görmek, rengi kırmızı olduğundan ateşe veya deveye yahut üzerinde siyah ben bulunan gül gibi yanağa delâlet eder. Bazan da bu rüya, başının yarısının ağırmasına veya öz kardeşe delâlet eder, dediler.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar