Connect with us

Rüya

Rüyada Göz Ağrısı Tabiri

Published

on

Rüyada Göz Ağrısı tabiri ile alakalı yorumları öğren.

Molla Cami: Rüyada görülen göz ağrısı geçim darlığı, güçlük, unutkanlık veya dince noksanlıktır.
İki gözünün ağrıdığını gören kimsenin babası hasta olur. Gözünde ağrı olduğunu gören kimse haksız işte bulunur. Ve gözündeki ağrısı miktarınca dinini bozmasından korkulur. Gözünün, kör olmaya yaklaşacak bir şekilde ağrıdığını görse, eğer gözündeki ağrısı eksilmezse hakkında kendisinde olmayan bir söz söylenir ve bunun üzerine sevaba işarettir.
Rüyada gözde görülen her noksan dindeki noksanlığa işaret eder. Gözünde ağrı olduğunu gören kimsenin evladı tarafından meydana gelecek üzüntü ve sıkıntılara işaret eder.


Nablusi: Rüyada görülen göz ağrısı geçim darlığı, güçlük, unutkanlık veya dince noksanlıktır. İki gözünün ağrıdığını gören kimsenin babası hasta olur. Gözünde ağrı olduğunu gören kimse haksız işte bulunur. Ve gözündeki ağrısı miktarınca dinini bozmasından korkulur.
Gözünün, kör olmaya yaklaşacak bir şekilde ağrıdığını görse, eğer gözündeki ağrısı eksilmezse hakkmda kendisinde olmayan bir söz söylenir ve bunun üzerine sevaba nail olur.
Rüyada gözde görülen her noksan dindeki noksanlığa delâlet eder’. Gözünde ağrı olduğunu gören kimsenin evlâdı tarafından meydana gelecek üzüntü ve sıkıntılara delâlet eder. Gözünün ağrıdığını gören kimse, mutazarrir ve mazhur olur.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar