Connect with us

Rüya

Rüyada Gübre Tabiri

Published

on

Rüyada Gübre tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Evcil hayvanların gübresi mala, tezek halindeki gübre rızka ve menfaate, Eti yenmeyen hayvanların gübresi
haram mala, Gübre yemek mala, Sun’i gübre görmek davranışları ve sözleri samimi olmayan insana yahut
devletten gelecek yardıma, İnsan gübresi sarfeddilmiş mala, üzerine insan gübresi bulaşmak korku ve
hastalığadelalet eder. (Ayrıca Bakınız; Necaset.)


Molla Cami: Rüyada görülen gübre, onu yiyen kimse için maldır.
Etleri yenen kuşun gübresi haram maldır. Özellikle kuru olan gübre rızıktır. insan gübresi çok zararlara ve akim kalmaya işaret eder. Üzerine insan gübresi bulaşmak, hastalık yahut korkudur. Bu rüya iyi iş sahibi kimse için hayır değildir. Sığır gübresi ancak ziraatçı kimse için hayırdır.


Diyanet: Rüyada gübre ve hayvan pisliğinin görülmesi iyiliğe ve mala yorumlanır. Bir başka yoruma göre rüyanızda bir gübrelikte bulunduğunuzu görmeniz; eğer fakir iseniz durumunuzun düzelerek refaha kavuşacağınıza, eğer zengin iseniz daha da yükseleceğinize, rüyanızda bir başkası tarafından arkanızdan gübreliğe itildiğinizi ve üzerinize pislik sürüldüğünü görmeniz; artık hayatta sizin için herhangi bir tehlike kalmadığına ve bütün saadet kapılarının size açıldığına yorumlanır.


Nablusi: Rüyada görülen gübre, onu yiyen kimse için maldır. Etleri yenen kuşun gübresi haram maldır. Özellikle kuru olan gübrenin ateş yapmaya faydası olursa, rızıktır. İnsan gübresi çok zararlara ve akim kalmaya delâlet eder. Üzerine insan gübresi bulaşmak, hastalık yahut korkudur. Bu rüya iyi iş sahibi kimse için hayır değildir. Sığır gübresi ancak ziraatçı kimse için hayırdır.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar