Connect with us

Rüya

Rüyada İğneci Tabiri

Published

on

Rüyada İğneci tabiri ile alakalı yorumları öğren.

Molla Cami: Rüyada iğneciyi görmek, senet ve vesika yazan kimseye işaret eder. Bazılan da, iğneci bir kimsenin evini ve iş hususunda kendisin gözetleyicisi ve yaptığı işin ücretini kendisinden alan bir kimsedir, demişlerdir.
Boynundan demir ile kan akıtıldığını gören kimse hasta ise doktor dinden şifa bulur. Eğer borcu dolayisiyle kendisinden bir mal talep ediliyorsa, hakim huzurunda onu öder.
Nikahlanmayı arzu ediyorsa, bir kadınla evlenir.İğneciyi görmek, üzüntü, keder ve hastalığın gitmesine işaret eder. Bazende bu rüya, kefalet ve zimmete, ticaretten so a zarar ve ziyana işaret eder. Rüyada annesindan veya ev halkından birisinden kan aldığını gören kimsenin geçimi güçleşir ve kan aldığı kimselere asi olur.


Diyanet: Rüyada bir iğneci görülmesi; senet ve vesika yazan kimseye yorumlanır. Bir yoruma göre rüyada iğneci görülmesi; keder ve hastalığın gitmesine işaret eder.


Nablusi: Rüyada iğneciyi görmek, senet ve vesika yazan kimseye delalet eder. Bazıları da, iğneci bir kimsenin evini ve iş hususunda kendisini gözetleyicisi ve yaptığı işin ücretini kendisinden alan bir kimsedir.
İğneci, sultan, alim, hakim, doktor ve insanların üzerine lazım gelen şeyleri yazan kimseler gibi halkı tahakkümleri altında bulunduran kimselere delalet eder.
İğnecinin kendisinden kan aldığını gören kimse bir kan veya ci-hadla mazlum ise öldürülür.
Boynundan demir ile kan akıtıldığını gören kimse hasta ise doktor elinden şifa bulur. Eğer borcu dolayısiyle kendisinden bir mal talep ediliyorsa, hakim huzurunda onu öder.
Nikahlanmayı arzu ediyorsa, bir kadınla evlenir ve nikah katibi onun üzerine nafaka vesaire için bir vesika yazar ve kendisinden çıkan kan miktarınca nafaka verir. Bunlar da olmazsa kumaş v.s. gibi şeyler alır, satar. Yahut borçla bir şeyi alır veya bir borç muamelesinde bulunur ve onun üzerine bazı şartlar yazılır.
İğneciyi görmek, üzüntü, keder ve hastalığın gitmesine delalet eder. Bazen de bu rüya, kefalet ve zimmete, ticaretten sonra zarar ve ziyana delalet eder.
Rüyada anasından veya ev balkından birisinden kan aldığını gören kimsenin, bazan sebepleri güçleşir ve kan aldığı kimselere asi olur.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar