Connect with us

Rüya

Rüyada İp İle Aşağı Sarkmak Tabiri

Published

on

Rüyada İp İle Aşağı Sarkmak tabiri ile alakalı yorumları öğren.

Molla Cami: Bir kimse rüyada, evin veya duvann üstünden bir ipleaşağıya sarktığını hatta yere de indiğini görse, zühd ve takvayı tercihle haram olan şeylerden kaçınır.
Kendisinin yüksek bir yerden aşağıya düştüğünü görse, bir şey almayı ümid ettiği bir kimseden ümidini keser.
Bir kimsenin rüyasında yırtıcı hayvan ve haşerat gibi hayvanlara sarkıp tutunması, o kimsenin, akraba, dostu ve hışmı vasıtasıyle kötü kimselere meyletmesine işaret eder.
Koyun ve sığır gibi hayvanlara tutunduğunu görmek, hayırlı kimselere meyletmesine işaret eder.


Nablusi: Bir kimse rüyada, evin veya duvarın üstünden bir iple aşağıya sarktığını hatta yere de indiğini görse, zühd ve takvayı tercihle haram olan şeylerden içtinab eder. Kendisinin yüksek bir yerden aşağıya düştüğünü görse, bir şey almayı ümid ettiği bir kimseden ümidini keser. Çamurda veya ıslak bir yerde ayağının kaydığını görse, din ve dünya işlerinin birisinden ayrılır. Bazen de düşmesi, söyleyeceği bir sözde hataya düşmesine delalet eder.
Bir kimsenin rüyasında yırtıcı hayvan ve haşerat gibi hayvanlara sarkıp tutunması, o kimsenin, akraba, dostu ve hışmı vasıtasiyle şerli kimselere meyletmesine delalet eder. Koyun ve sığır gibi hayvanlara tutunduğunu görmek, hayırlı kimselere meyletmesine delalet eder.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar