Connect with us

Rüya

Rüyada İrin, Kanlı İrin Tabiri

Published

on

Rüyada İrin, Kanlı İrin tabiri ile alakalı yorumları öğren.

Nablusi: Rüyada irin görmek, rüya sahibinin, büyüyen ve kendisine itimat edilir veya her ayda kendisinden vergi alınan bir mal elde etmesine delalet eder. Bazı tabirciler, rüyada bedeninde bir yara veya çıbandan irin çıktığım gören kimse, itham altında bulundurulur ve hakkında bir iftira yapılır, dediler.
Sarı su, yara ve kabarcıklardan çıkan şeyler, haram maldır. Bazıları da, büyük bir çıbandan çıkan irin üzüntüden kurtulmaya delalet eder, dediler.


Seyyid Süleyman: Cabir’ül Mağribi demiştir ki: Hasta bir organının kan ve irinle dolu olduğunu gören, haram mal kazanır ve böyle bir yerden menfaat temin eder. İrinin aktığını görmek; haram malın elden gideceğine delalet eder. Vücudundaki bir şiş yahut çıbanı delerek kan ve irini akıtmak; üzüntüden, sıkıntıdan, yorgunluk ve ihtiyaçtan kurtulmaktır. Bunu diliyle yaladığını gören haram yer yahut zina eder.
Ebu Said’ül Vaaz demiştir ki: İrin, gümüşle tabir olunur. Bir rivayete göre, insanın nefret edeceği fena bir iştir. Erkeklik organından irin çıkan, evlenir. Dübürden irin aktığını görmek hayırsızdır.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar