Connect with us

Rüya

Rüyada Kale Burcu Tabiri

Published

on

Rüyada Kale Burcu tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Bakınız; Kale Burcu.


Molla Cami: Bir kimse rüyada kendisini kalenin burcunda olduğunu görse, o kimse kendisini arzu eden adamdan emin olmaz. Eğer hasta ise vefat eder. Bazıları, o kimsenin kadir ve şanı yüce bir adama zafer bulacağına işaret eder, demişlerdir.


Diyanet: Bir kimsenin rüyasında kendisini bir kalenin burcunda görmesi; o kimse kendisini isteyen ve arayan kimseden emin olamaz. Yani ondan kurtulamaz. Böyle bir rüya gören kimsenin; eğer hasta ise şifa bulamayıp öleceğine yorumlanır.Başka bir yoruma göre de: Kişinin rüyasında kendisini bir kalenin burcunda olduğunu görmesi; o kimsenin güçlü, kuvvetli ve ünlü bir şahsa galip geleceğine işaret sayılır.


Nablusi: Bir kimse rüyada kendisini kalenin burcunda olduğunu görse, o kimse kendisini arzu eden adamdan emin olmaz. Eğer hasta ise vefat eder. Bazıları, «bir kimse kendisini kalenin burcu veya duvarı üzerinde bulunduğunu görse, o kimsenin kadir ve şanı yüce bir adama zafer bulacağına delalet eder,» demişlerdir. Bir kimse kendisini burç üzerinde görse onda hayır yoktur. Zira burç, o kimsenin kabridir. Kendisinin burç içerisinde veya üzerinde olması arasında fark yoktur.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle