Connect with us

Rüya

Rüyada Kale Burcu Tabiri

Published

on

Rüyada Kale Burcu tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Bakınız; Kale Burcu.


Molla Cami: Bir kimse rüyada kendisini kalenin burcunda olduğunu görse, o kimse kendisini arzu eden adamdan emin olmaz. Eğer hasta ise vefat eder. Bazıları, o kimsenin kadir ve şanı yüce bir adama zafer bulacağına işaret eder, demişlerdir.


Diyanet: Bir kimsenin rüyasında kendisini bir kalenin burcunda görmesi; o kimse kendisini isteyen ve arayan kimseden emin olamaz. Yani ondan kurtulamaz. Böyle bir rüya gören kimsenin; eğer hasta ise şifa bulamayıp öleceğine yorumlanır.Başka bir yoruma göre de: Kişinin rüyasında kendisini bir kalenin burcunda olduğunu görmesi; o kimsenin güçlü, kuvvetli ve ünlü bir şahsa galip geleceğine işaret sayılır.


Nablusi: Bir kimse rüyada kendisini kalenin burcunda olduğunu görse, o kimse kendisini arzu eden adamdan emin olmaz. Eğer hasta ise vefat eder. Bazıları, «bir kimse kendisini kalenin burcu veya duvarı üzerinde bulunduğunu görse, o kimsenin kadir ve şanı yüce bir adama zafer bulacağına delalet eder,» demişlerdir. Bir kimse kendisini burç üzerinde görse onda hayır yoktur. Zira burç, o kimsenin kabridir. Kendisinin burç içerisinde veya üzerinde olması arasında fark yoktur.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar