Connect with us

Rüya

Rüyada Karabiber Tabiri

Published

on

Rüyada Karabiber tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Kendisiyle malın korunduğu zekata ve tedbirlere, Karabiber yemek zorlukla birlekte elde edilecek mala, kötü
bir söz işitmeye yahut yanlış bir iş yapmaya, Az karabiber yemek bol rızka, çok karabiber görmek mala delalet
eder.


Molla Cami: Rüyada görülen karabiber, kendisiyle malların muhafaza edildiği mala işarettir. Bir kimse rüyada karabiber yediğini görse, o kimseye zehirli veya acı bir şey içirilir. Yahut kötü bir işte çalışır. Bazı tabirciler belki o kimse zorluk içinde kıymetli bir mala erişir, dediler. Çokça olan karabiber yenilmezse maldır. Eğer ondan birazcık yenilirse, üzüntü ve kederdir.


Diyanet: Rüyada karabiber görülmesi mal ile yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında birçok karabiberler görmesi; o kimsenin eline hayırlı malların geçeceğine, kişinin rüyasında karabiber yediğini görmesi iyiye, bekâr bir kişinin rüyasında karabiber döktüğünü görmesi; o kimsenin evleneceğine işaret eder.


Nablusi: Rüyada görülen karabiber, kendisiyle malların muhafaza edildiği mala delalet eder. Bir kimse rüyada karabiber yediğini görse, o kimseye zehirli veya acı bir şey içirilir. Yahut kötü bir işte çalışır. Bazı tabirciler belki o kimse zorluk içinde kıymetli bir mala erişir, dediler. Çokça olan karabiber yenilmezse maldır. Eğer ondan birazcık yenilirse, üzüntü ve kederdir. Çünkü karabiberin yakma ve boğazı kurutma gibi hassası vardır. Bü ise üzüntü ve kedere delalet eder.


Seyyid Süleyman: Bu rüya malla tabir olunur. Karabiber yemek çok iyidir. Karabiber dövdüğünü gören bir kadınla evlenir. Rüyada karabiber görmek mal ile tabir olunur. Birçok karabiber görenin eline mal geçer, hayır bulur. Karabiber yediğini gören bir kadınla izdivaç eder.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar