Connect with us

Rüya

Rüyada Kefalet Tabiri

Published

on

Rüyada Kefalet tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya:


Molla Cami: Rüyada bir şeye kefil olmak, rüya sahibinin o şeyi üzerine almasına işarettir. Rüyada kefil olduğu şey, başkası tarafından verilecek sadakayı veya görülecek bir işi ya da aciz bir kimsenin yardımına koşmak gibi hayırlı birşey olursa, rüya sahibinin hayırlı bir şeye yardım etmesine işarettir. Eğer kefil olduğu şey içki veya haram mal otursa, çoluk-çocuğunun geçimi hakkında sıkıntı çekmesine, fakirleşmesine ve borçlanmaya işarettir. Rüyada kefillik uyanıkken yapılacak borçtur.
Rüyada bir kimseye kefil olduğunu gören kimse, kefil olduğu şahıstan terbiye ögrenmesine işarettir. Bazen de kefalet pişmanlığa işarettir.


Nablusi: Rüyada bir şeye kefil olmak, rüya sahibinin o şeyi üzerine almasına delalet eder.
Rüyada kefil olduğu şey, başkası tarafından verilecek sadakayı veya görülecek bir işi ya da aciz bir kimsenin yardımına koşmak gibi hayırlı bir şey olursa, rüya sahibinin hayırlı bir şeye yardım etmesine delalet eder.’Eğer kefil olduğu şey içki veya haram mal olursa, çoluk-çocuğunun geçimi hakkında sıkıntı çekmesine, fakirleşmesine —kefil bir nevi borçlu olduğundan — borçlanmaya delalet eder.
Rüyada kefillik uyanıkken yapılacak borçtur. Rüyada bir kimseye kefil olduğunu gören kimse, kefil olduğu şahıstan terbiye öğrenmesine delalet eder. Bazan da kefalet pişmanlığa delalet eder.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar