Connect with us

Rüya

Rüyada Keklik Tabiri

Published

on

Rüyada Keklik tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Güzel ama geçimsiz kadına, tatlı ve güzel sözlü erkeğe, güleryüzlü kimseye, Keklik eti yemek yeni elbiselere,
keklik almak güzel fakat huysuz bir kadınla evlenmeye, avlamak ise yetkili makama yakın kimselerden
menfaat elde etmeye delalet eder.


Molla Cami: Rüyada dişi keklik, hür temiz bir kadına, yahut sözü güzel bir adama işarettir. Rüyada görülen keklik, güzel ve geçimsiz bir kadındır. Onu almakta bu kadınla evlenmeğe işarettir.
Rüyada bir çok Keklik kuşu avladığını gören kimse, çok mal kazanır. Keklikler, kadınlara ve güler yüzlü insanlara işarettir. Rüyada keklik eti yediğini gören kimse, elbiselere nail otur.


Nablusi: Rüyada görülen Keklik, güzel ve geçimsiz bir kadındır. Onu almakta bu kadınla evlenmeğe delalet eder Rüyada bir çok Keklik kuşu avladığını gören kimse, sultana yakın bir takım adamlardan çok mal kazanır. Keklikler, kadınlara ve güler yüzlü insanlara delalet eder. Rüyada Keklik eti yediğini gören kimse, elbiselere nail olur.


Seyyid Süleyman: Bu rüya Kirmani’nin kavline göre, güzel zevce veya cariye ile yorumlanır. Bir keklik tuttuğunu gören, evlenir. Keklik satın aldığını gören, cariye alır yahut bir kızı olur. Keklik eti; yeni elbisedir. Bir kekliği kestiğini gören, bekar bir cariye edinir.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle