Connect with us

Rüya

Rüyada Kızarmış Tavuk Tabiri Ne Anlama Gelir?

Published

on

Rüyada kızarmış tavuk görmek; mükemmel bir hayata, kızarmış tavuk ikram etmek iyilik yapmaya, kızarmış tavuk yemekse ele geçecek mala yorulur. Kızarmış tavuk, rızkın peşinde koşan ve temin emek için çaba sarf eden söz sahibi kimseye delalet eder. Kişinin rüyasında kızarmış tavuk görmesi zenginlik demektir.

Rüyada kızarmış tavuk yapmak, hane halkının geçimi için yapılan işlere delalet etmektedir. Rüyada kızarmış tavuk pişirdiğini görmek malınızın kazanacağı bereketle birlikte elinize de çok miktarda mal geçeceğine aynı zamanda bazı tabircilere göre de, sevimli bir çocuğunuzun olacağına alamettir.

Rüyada kızarmış tavuk pişirmek ve bu kızarmış tavuktan yemek zengin, söz ve makam sahibi büyük bir şahsiyetten hayır ile maddi fayda elde edeceğiniz şeklinde tabir edilir. Bazen de kızarmış tavuk yapıp pişirmek, bir yolculukla birlikte zahmet çekilmeden elde edilecek parayı ifade eder.

Rüyada fırında kızarmış tavuk görmek bolluk ve berekete, kızarmış tavuk eti yemek zenginliğe, kızarmış tavuk ikram etmek hayır ve iyilik yapmaya delalettir.

Rüyada kızarmış tavuk vermek kimsiz ve maddi durumu zayıf kişilere iyilik ve yardımda bulunmayı bildirir.
Kızarmış tavuk ustası maharete, tepside kızarmış tavuk ziyafetle birlikte eğlenceye delalet etmektedir.

Rüyada kızarmış tavuk satmak başkalarına bol rızk sağlayan kişiye işarettir. Kızarmış tavuk kanadı ve budunu yemek bol güneşli ve denizi güzel yerlere tatile çıkmaya, kızarmış tavuk ızgara görmek ise hane halkının mutluluğunu ifade etmektedir.

Rüyada kızarmış bütün tavuk görmek sevineceğinize işarettir. Rüyada kızarmış tavuk satın almak meşakkat çekmeden ele geçecek dünya malına ve güzellik sahibi kadın ile birlikte bu kadından menfaat elde edeceğinize işarettir.

Rüyada kızarmış tavuk derisi yemek hayır ve menfaat elde edeceğinize, kızarmış tavuk dağıtmak hem bu dünyada hem de öbür dünyada büyük sevap kazanacağınıza, kızarmış tavuk budu sevince, bu buttan yemek sevinç ve sürura işaret eder.

Advertisement

En Çok Okunanlar