Connect with us

Rüya

Rüyada Öd Ağacı Tabiri

Published

on

Rüyada Öd Ağacı tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Övülmeye lâyık, saygıdeğer bir kimseye;Elinde ödağacı olduğunu görmek bir yitiğini bulmaya ya da güzel söz
işitmeye,Ödağacının dumanını görmek ya da bu udumanı koklamak, kaba olmakla birlikte güzel söz
işitmeye,Evinde ödağacı bittiğini görmek, gelecekte kavim, kabile ve milletinin önderi olacak bir çocuğunun
dünyaya gelmesine delalet eder.


Molla Cami: Rüyada öd ağacını görmek övülmeye layık bir kimseye işarettir. Herhangi bir şeyi kaybolan bir kimse rüyada elinde öd ağacı olduğunu görse, kaybolan şeyini bulur ve güzel söz işitir.


Diyanet: Rüyada bir ödağacı görülmesi; güzel yüzlü, yumuşak huylu ve tatlı sözlü bir insana işaret eder. Bir kimsenin rüyasında ödağacı yakarak tütsülendiğini görmesi; o kimsenin toplum içinde iyilikle isim yaptığına, kişinin rüyasında birisinin altına öd yakarak o kimseyi tütsülediğini görmesi; o kimseye iyilik yapacağına delaletle tabir olunur.


Nablusi: Rüyada öd ağacını görmek övülmeye layık bir kimseye delalet eder. Herhangi bir şeyi kaybolan bir kimse rüyada elinde öd ağacı olduğunu görse, kaybolan şeyini bulur ve güzel söz işitir.
Öd ağacının dumanını koklayan veya dumanmı gören kimse, sert olmakla beraber güzel bir söz işitir.
Rüyada öd ağacının evinde bittiğini gören kimsenin, ilerde kavim ve kabilesinin önderi olacak bir çocuğu olur.


Seyyid Süleyman: Güzel, yumuşak, hoş sohbet bir adamla tabir edilir. Öd ağacı yakmak; hayır, iyilik ve güzel şöhrettir. Birinin altın öd yakıp tütsüleyen, ona iyilik eder. Öd ağacı, zengin ve muteber bir şahsa da delalettir.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle