Connect with us

Rüya

Rüyada Ödünç Vermek Tabiri

Published

on

Rüyada Ödünç Vermek tabiri ile alakalı yorumları öğren.

Molla Cami: Rüyada ödünç vermek, ödünç veren kimse tarafından ödünçalan şahsa verilecek sadakaya, veya ödünç alan kimsenin, sıkıntıdan dolayı ödünç verene ihtiyacını arzetmesine işarettir.Ödünç vermek, günahkar için tövbe etmeye, kafirin müslüman ve fakirinde zengin olmasına işarettir. Rüyada kıymetli bir şeyi. ödünç olarak vermek, kulun Allah (C.C.) rızası için iyilikte bulunmaya işarettir.Allah (C.C.) rızası için borç verdiğini gören kimse, cihat uğrunda para sarfeder. Hasta olan bir kimse rüyada ödünç istediğini görse, ona isabet edecek şiddete, ödünç almak istediği şeyi aldığını görse, öleceğine işarettir.Bir kimse rüyada ödünç aldığı adamın öldüğünü görse, üzüntü, keder ve sıkıntıdan kurtulur.


Diyanet: Bir kimsenin rüyasında kendisine çok değerli bir şeyin ödünç verildiğini görmesi; o kimsenin rüyasında ödünç aldığı şeyin kıymetince bir borca gireceğine delalet eder. Bir kimsenin rüyasında bir başkasına bir şeyi ödünç verdiğini görmesi; o kimsenin ödünç verdiği kimseye sadaka vereceğine veya ödünç alan kimsenin bir sıkıntısından dolayı ödünç veren kimseye ihtiyacını arz edeceğine yorumlanır. Rüyanızda çok kıymetli bir şeyi onu isteyen kimseye ödünç verdiğinizi görmeniz; sizin Allah ile olan muamelenizin güzel olacağına, rüyanızda ödünç aldığınız kimsenin öldüğünü görmeniz; sizin keder ve üzüntüden kurtulacağınıza işaret eder.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle