Connect with us

Rüya

Rüyada Oğul Ve Kız Tabiri

Published

on

Rüyada Oğul Ve Kız tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Bakınız; Çocuk.


Molla Cami: Bir kimse rüyada birtakım çocukları doğduğunu görmesi, üzüntü ve kedere işarettir. Çünkü çocukları terbiye etmek için birtakım güçlüklere katlanmak gerekir.Bir kimse rüyada küçük bir çocuğu doğurduğunu görse, o kimsenin dünyaca ilerlemesine üzüntü ve keder çekmesine işarettir.Bir kimse rüyada baliğ olmuş bir çocuğa rastladığını görse, o kimse için izzet ve şerefe işarettir.Bazı tabirciler, küçük bir çocuğu olan kimse, o çocuğun büyük bir adam olduğunu görse, o kimsenin güç ve kudretine işaret eder, dediler.


Nablusi: Bir kimse rüyada birtakım çocukları doğduğunu görmesi, üzüntü ve kedere delalet eder. Çünkü çocukları terbiye etmek için birtakım güçlüklere katlanmak gerekir.
Bir kimse rüyada küçük bir çocuğu doğurduğunu görse, o kimsenin dünyaca ilerlemeye, üzüntü ve keder çekmesine delalet eder.
Bir kimse rüyada baliğ olmuş bir çocuğa rastladığını görse, o kimse için izzet ve şerefe delalet eder. Bu rüya tabirce baliğ olan o çocuğun anası hakkında, babasından daha iyidir.
Bazı tabirciler, küçük bir çocuğu olan kimse, o çocuğun büyük bir adam olduğunu görse, o kimsenin güç ve kudretine delalet eder, dediler.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar