Connect with us

Rüya

Rüyada Papatya Tabiri

Published

on

Rüyada Papatya tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Güzel bir kadına yahut hanımın akrabalarına, Birinden papatya almak o kimseyle dostluğa, Papatya toplamak
hediyeye almaya delalet eder. ( Sarı renkli papatya için Bakınız; Çiçek.)


Molla Cami: Rüyada birisinden papatya aldığını görmek, o kimse ile olan dostluğa işarettir. Bazı tabirciler, papatyayı güzel bir kadın ile tabir etmişlerdir. Bir dağın eteğine düşmüş papatyaları topladığını gören kimseye padişah, güzelbir şey hediye eder. Papatya çiçeği, hanımın akrabalarına işarettir, şeklinde de tabir edilmiştir.


Diyanet: Bir kimsenin rüyasında papatya açmış bir bahçeden veya tarladan geçtiğinizi görmesi; o kimsenin şüpheli bir yola çıkacağına kişinin rüyasında bir papatya koparıp göğsüne taktığını görmesi; o kimsenin uzak bir yerden üzücü bir haber alacağına, kişinin rüyasında papatyaları toplayıp demet yaptığını görmesi; o kişinin birtakım kötü zihniyetli insanlarla yüz yüze geleceğine yorumlanır.


Nablusi: Rüyada birisinden papatya aldığını görmek, o kimse ile olan dostluğa delalet eder. Bazı tabirciler, güzel bir kadın ile tabir etmişlerdir. Bir dağın eteğine düşmüş papatyaları topladığını gören kimseye padişah bir cariye hediye eder. Papatya çiçeği, hanımın akrabalarına delalet eder, şeklinde de tabir edilmiştir.


Seyyid Süleyman: Papatya, kötü bir kadın hizmetkarla tabir olunur.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar