Connect with us

Rüya

Rüyada Patates Tabiri

Published

on

Rüyada Patates tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Mal ve nimete, Birçok patates aldığını görmek bolluk ve bereketli geçecek bir yıla, Patateslerin bir kısmının
çürük olduğunu görmek nimetin bin kısmının elden çıkmasına yahut şüpheli kazanca delalet eder.


Molla Cami: Rüyada patates görmek veya yemek, mal ve berekete işarettir.Patateslerden bir kısmının çürümüş olduğunu görmek, haram mala işarettir.


Diyanet: Rüyanızda patates görmeniz; sizin bahtınızın açılacağı ve bol kısmetlerin ayaklarınızın dibine serileceğine, rüyanızda patates yediğinizi görmeniz; sevince ve gönül ferahlığına kavuşacağını: rüyanızda patates soyduğunuzu görmeniz; beklemekte olduğunuz haberin yolda gelmekte olduğuna yorumlanır. Rüyanızda patates kızarttığınızı görmeniz; içinde bulunduğunuz senenin bolluk ve bereket içinde geçeceğine, parasız kalmayacağını: rüyanızda patates sattığınızı görmeniz; bir miktar para veya eşya kaybına uğrayacağınıza, rüyanızda çürümüş patates görmeniz, haksız yere bir ahbabınızın kalbini kıracağınıza veya haram yollardan m| veya para elde edeceğinize işaret eder.


Seyyid Süleyman: Rüyada patates görmek, mal ve ni’mettir. Çok sayıda patates, o yılın bereketidir. Çürümüş patates haram maldır. Bir rivayete göre, rüya sahibi, elindeki ni’metin bir kısmını kaybeder.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar