Connect with us

Rüya

Rüyada Piliç Tabiri

Published

on

Rüyada Piliç tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya:

 • Zahmetsiz olarak ve acele meydana gelecek hayır ve rızka, üzüntü ve kederden kurtulmaya, yeni elbiseye,
 • Evinde birçok piliç ve tavuğu olduğunu görmek, bulunduğu yere yönetici olmaya,
 • Piliç yemek, büyük bir kimseden mal elde etmeye delalet eder.

  Molla Cami: Rüyada piliç görmek, hizmetçiden doğacak bir çocuğa işarettir. Rüyada görülen piliçler, esir edilen ve bir yerden diğer bir yere sürülen kimselerin evladına işarettir. Rüyada piliç sesi işittiğini gören kimse, fasık (günahkar) insanların seslerini işitir. Piliç eti yediğini gören kimse, büyük bir adamdan eline mal geçer. Piliçler, zahmetsiz olarak acele tarafından meydana gelecek bir işe işarettir. Çünkü civcivler, terbiye devrelerinde kimseyeihtiyaçları yoktur.


  Diyanet: Rüyanızda piliç kesip yediğinizi görmeniz; hoşunuza gitmeyen bir haber alacağınıza veya kötü bir söz işiterek üzüleceğinize, rüyanızda piliç sesi duyduğunuzu görmeniz; birtakım kötü dedikodulara maruz kalacağınıza, bir yoruma göre de rüyanızda piliç eti yediğinizi görmeniz; sizin zengin bir kimsenin malından istifade edeceğinize işaret eder.


  Nablusi: Rüyada piliç görmek, küçük köleye veya hizmetçiden meydana gelen bir çocuğa delalet eder. Rüyada görülen piliçler, esir edilen ve bir yerden diğer bir yere sürülen kimselerin evladına delalet eder. Çünkü piliçler bir yerden diğer bir yere sevkedilirler. Rüyada piliç sesi işittiğini gören kimse, fasık insanların seslerini işitir. Piliç eti yediğini gören kimse, büyük bir adamdan eline mal geçer.
  Piliçler, zahmetsiz olarak acele tarafından meydana gelecek bir işe delalet eder. Çünkü civcivler, terbiye devrelerinde kimseye ihtiyaçlan yoktur. Dişi piliçler, köle, cariye ve hizmetçilere delalet eder.


  Seyyid Süleyman: Bkz. Tavuk.

 • Advertisement
  Advertisement

  En Çok Okunanlar

  
  takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle