Connect with us

Rüya

Rüyada Raf Tabiri

Published

on

Rüyada Raf tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Güvenilir kimseye, yardımsever zevceye, faydalı iş ortağına; Rafa eşya yerleştirdiğini görmek bilgin ve zeki bir
çocuğundan yahut şerefli ve sırlarını muhafaza eden namuslu bir kadından rızıklanmaya; Rafçı, genişliğe ve
bol rızka delalet eder.


Molla Cami: Rüyada görülen raf, sır saklayan ve ayıplan gizleyen kimseye, yardım seven bir hanıma işarettir. Bir kimse rüyada kendi yanında raf olduğunu ve ona eşya yerleştirdiğini görse, o kimsenin, muhtelif ilimleri bilen alim ve zeki bir çocuğu olur, yahut şerefli, sır saklayan namuslu bir kadın ile evlenir. Bazen de raf emin bir kimseye yahut sahibine faydalı olacak iş ortağına işarettir.Rüyada raf yapan mobilyacıya görmek, genişliğe ve bol rızka işarettir.


Diyanet: Bir kimsenin rüyasında raf görmesi; o kimsenin sırları saklayan ve ayıplan gizleyen bir eşinin olduğuna, kişinin rüyasında bir rafa eşya yerleştirdiğini görmesi; o kimsenin çeşitli dallarda ilim öğreneceğine veya ilim sahibi bir evlada sahip olacağına işaretle tabir olunur. Bir başka yoruma göre kişinin rüyasında raf görmesi; o kimsenin emin bir iş ortağının olduğuna, rızkının genişliğine ve refaha çıkacağına, bir diğer tabire göre o kimsenin zengin bir hanımla evleneceğine, büyük bir mevkiye yükseleceğine yorumlanır.


Nablusi: Rüyada görülen raf, sırlan muhafaza eden, ayıplan gizleyen kimseye ve yardım sahibi bir zevceye delalet eder. Bir kimse rüyada kendi yanında bir raf olduğunu ve ona eşya yerleştirdiğini görse, o kimsenin, muhtelif ilimleri bilen alim ve zeki bir çocuğu ile yahut şerefli, sırrını gözleyen namuslu bir kadın ile rızıklanmasına delalet eder. Bazan da raf emin bir kimseye yahut sahibine faydalı olacak iş ortağına delalet eder.


Seyyid Süleyman: Bkz. Sundurma.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle