Connect with us

Rüya

Rüyada Risale Tabiri

Published

on

Rüyada Risale tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Bakınız; Mektup.


Diyanet: Bir kimsenin rüyasında bir basımevinde bir risale (küçük kitap) bastırdığını görmesi; o kimsenin uzaktan gelmesini beklediği sevindirici bir haberi alacağına, kişinin rüyasında bir risaleyi düzenlemeye çalıştığını görmesi; o kimsenin düşündüğü birtakım işleri yapmak için plan hazırladığına işaretle tabir olunur.


Nablusi: Rüyada insana gelen mektup, büyük mevki ve yüksek söze delalet eder.
İnsanın rüyada, bilinen bir tarafa gönderdiği mektup ve namede iyilikle emredip, kötülükten nehyeden hayır ve iyiliğe dair bir şey varsa da bu rüya şanın yüceliğine, ihtiyaçların giderilmesine delalet eder.
Kendisinde müjde olan mektubun bir insana gelmesi, o kimsenin korktuğu şeyde akibetinin güzelliğine yahut çocuk veya zevce ile rızık-lanmasına delalet eder.
Rüyada kendisine mektup getiren kimseye cinayet etmesi yahut onu dövmesi o kimsenin dininden dönüp sapıklığa düşmesine, bazan da öldürülmesine delalet eder.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle