Connect with us

Rüya

Rüyada Rüya Meleği Tabiri

Published

on

Rüyada Rüya Meleği tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Rüya meleğini görmek memuriyete, yardım görmeye, yolculuğa ve yolculuktan dönmeye, evlenmeye, çoluk
cocuğa, sözünü yerine getirmeye, müjde ve sevince; melike ( devlet başkanına) tercümanlık yapmaya ve
onun sırlarına vakıf olmaya, öğretmen ve mürebbiye, kkeşif ilimlerine ve tıbba vakıf olmaya, asalet sahibi
olmaya; Bu meleğin bir şey vermesi yahut bir haber vermesi ayniyle meydana gelmesine delalet eder.


Molla Cami: Rüyada, rüya meleğini görmek, müjdeye, ferahlığa sözünüyerine getirmeye, hayata, yolculuğa, yolculuktan dönmeye, evlenmeye, çoluk-çocuğa, memuriyete ve yardımlaşmaya işarettir.
Rüya meleği, rüyayı görene bir şey veya bir haber verse, o şey meydana gelir. Çünkü rüya meleği, o gibi işlere memurdur. Rüya meiegini görmek, hükümdara tercümanlık yapmaya ve onun sırlama vakıf olmaya işarettir.


Nablusi: Rüyada, rüya meleğini görmek, müjdeye, ferahlığa vadini yerine getirmeye, hayata, yolculuğa, yolculuktan dönmeye, evlenmeye, çoluk – çocuğa, memuriyete ve yardıma delalet eder.
Rüya meleği, rüyayı görene bir şey veya bir haber verse, o şey meydana gelir. Çünkü rüya meleği, o gibi işlere memurdur. Rüya meleğini görmek, melike tercümanlık yapmaya ve onun sırlarına vakıf olmaya delalet eder.
Bazan da rüya meleğini görmek, asalet ve tıbba ve keşfiyat ilmine vakıf olmaya, terbiyeci ve öğretmen gibi yazı tahtası ve sayfaya bakan birisine dikkatlice bakmaya yahut bir yazıyı istinsah etmeye delalet eder.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar