Connect with us

Rüya

Rüyada Sabun Tabiri

Published

on

Rüyada Sabun tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Mala, üzüntü ve kederin gitmesine, Sabun kırıntısı (parçası) kederli kimseyi teselli eden insana yahut hakim ve
üst düzey bir görevliye arz edeceği olaya, Sabunla elbise yıkamak hastanın iyileşmesine, günahkarın tövbe
etmesine, üzüntüden kurtulmaya, borccu ödemeye delalet eder.


Diyanet: Rüyada sabun görülmesi; mal elde etmeye yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında sabun parçası görmesi; o kimsenin keder ve sıkıntıya maruz kalmış bir kimseyi teselli edeceğine işarettir. Bazı tabircilere göre: Rüyanızda sabun görmeniz; işinizde size engel olmak isteyenlerin var olduğuna, sizi bulunduğunuz mevkiden atlatarak yerinize geçmek isteyenlerin mevcudiyetine ve aleyhinizde çeşitli entrikalar çevirenlerin bulunduğuna delalet eder. Hasta bir kimsenin rüyasında sabunla elbise yıkayıp temizlediğini görmesi; o hastanın şifa bulup iyileşeceğine, eğer günahkâr birisi ise bu günahlarından tövbe edeceğine, eğer üzüntülü birisi ise bu üzüntülerinden kurtulacağına ve eğer borçlu ise borcunu ödeme imkânı elde edeceğine yorumlanır.


Nablusi: Rüyada sabun; elde edilecek maldır. Sabun parçası; kederli bir kimseye teselli veren bir adamdır.
Sabunla elbise yıkadığını ve kirlerini temizlediğini gören kimse, hasta ise iyileşir, günahkar ise tevbe eder üzüntüden kurtulur, borçlu ise borcunu öder. Sabun parçası; rüyayı görenin padişaha veya hakime arzedeceği bir olayada delalet eder.
Bazen de sabun, kiri giderdiğinden kederlerin gitmesine delalet eder. Kir ise kederdir.


Seyyid Süleyman: Sabun görmek, mala ve dine işarettir. Yemek ise, meşakkatle, sıkıntıyla mal kazanmaktır. Bir rivayete göre üzüntüdür.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle