Connect with us

Rüya

Rüyada Seyis Tabiri

Published

on

Rüyada Seyis tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Mala, tedbirli yöneteciye, işleri idare eden kimseye; Seyis bazen deyyus ve eşini kıskanmayan kimseye delalet
eder.


Molla Cami: Rüyada hayvan bakan seyisi görmek, mal ve tedbirli bir reise işarettir.Seyiste ve onun isminde hayır yoktur. Bazen de seyis, nikah memurunun katibine işarettir. Seyisin hayvanları buluşturduğunu ve onunla beraber de zincirin görülmesi, o kimsenin deyyus olmasına ve haramı helal olaraktanımasına işarettir. Zira zincir cehennemde olanların azaplarındandır.Bir kimseye seyis denmeksizin rüyada erkek hayvanla dişisinibuluşturduğunu görmesi, o sene içinde ucuzluk ve bolluğa nail olmaya işarettir. Seyis, işleri idare eden kimseye de işarettir. Çünkü seyis, siyaset kelimesinden türetilmiştir.


Diyanet: Rüyada bir seyis (at bakıcısı) görülmesi; halk arasında fitne ve fesat tohumu ekmeye çalışan bir kimseye delalet eder. Bir başka yoruma göre rüyada seyis görülmesi; mala ve tedbirli bir başkana yorumlanır.


Nablusi: Rüyada hayvan bakan seyisi görmek, mal ve tedbirli bir reise delalet eder. Seyiste ve onun isminde hayır yoktur. Zira seyis, erkek hayvanı dişisi üzerine sıçratıp buluşturur.
Bazan da seyis kul ve köle sahibi birine ve nikah memurunun katibine delalet eder. Bazan da seyis, deyyus ve kavat kimseye delalet eder.
Seyisin hayvanları buluşturduğunu ve onunla beraber de zincirin görülmesi, o kimsenin deyyus olmasına ve haramı helal olarak tanımasına delalet eder. Zira zincir cehennemde olanların azaplarındandır.
Bir kimseye seyis denmeksizin rüyada erkek hayvanla dişisini buluşturduğunu görmesi, o sene içinde ucuzluk ve bolluğa nail olmaya delalet eder.
Seyis, işleri idare eden kimseye de delalet eder. Çünkü seyis, siyaset kelimesinden türetilmiştir.


Seyyid Süleyman: Bu rüya, halk arasında fesat çıkaran biriyle yorumlanır.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle