Connect with us

Rüya

Rüyada Sığırcık Tabiri

Published

on

Rüyada Sığırcık tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Sığırcık kuşu dindar, kendi halinde, sabırlı ve helal kazançla geçinen kimseye, Sığırcık bazen iyi emellerle
kötülerini birbirine karıştırmaya, zengin ve şerefli kimseye, az ile yetinmeye, memurluğa, oyuna; Bu kuşun eti
ve tüyü hayra erişmeye delalet edeer.


Molla Cami: Rüyada görülen sığırcık, Müslüman, zahid, zayıf, sabırlı ve helal kazanç sahibi ve hilekar olan bir kimsedir. Bir kimse rüyada sığırcığa rastgeldiğini görse, anlattığı gibi birisine rastgelir. Sığırcığın erinden yediğini yahut tüy vekanadından bir şeyi yolduğum görse, o kimse hayra erişir.Bazen de sığırcık, iyi emellerle kötülerim karıştırmaya, zengin ve fakir olmayan şerefli ve alçak olmayan bir kimseye, bazen de sığırcık, az bir rızıkla kanaat etmeye, oyuna. bazen de katip olmaya işarettir.


Diyanet: Rüyada sığırcık denilen kuşun görülmesi; çok yolculuk yapan bir kimseye işaret eder. Bir kişinin rüyasında bir sığırcık kuşu aldığını veya bulduğunu görmesi; böyle bir kişi ile dost olacağına delalet eder. Bir kimsenin rüyasında birçok sığırcık kuşlarının uçtuğunu görmesi; o kimsenin feyiz ve berekete nail olacağına yorumlanır.


Nablusi: Rüyada görülen sığırcık kuşu, Müslüman, zahid, zayıf, sabırlı ve helal kazanç sahibi ve hilekar olan bir kimsedir.
Bir kimse rüyada sığırcık kuşuna rastgeldiğini görse, anlattığı gibi birisine rastgelir. Sığırcık kuşunun etinden yediğini yahut tüy ve kanadından bir şeyi yolduğunu görse, o kimse hayra erişir.
Bazan da sığırcık kuşu, iyi emellerle kötülerini karıştırmaya, zengin ve fakir olmayan şerefli ve alçak olmayan bir kimseye, bazan da sığırcık kuşu, az bir rızıkla kanaat etmeye, oyuna, bazan da katib olmaya delalet eder.


Seyyid Süleyman: Bu rüya, çok seyahat eden bir adamla tabir olunur. Bir sığırcık bulduğunu gören, böyle bir zatla dost olur. Sığırcığın eti ve tüyü bu şahsın malına delalet eder. Çok sayıda sığırcığın uçuştuğunu görmek; berekettir.
Cabir’ül Mağribi demiştir ki: Sığırcık; yalancı ve dinsiz biriyle yorumlanır. Bir rivayete göre faydalı fakat, yalancı bir arkadaştır.
Cafer-i Sadık’a göre, bu rüya şunlarla tabir edilir. Erkek evlat, hademe, helal rızk, mal, hayır ve menfaat.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle