Connect with us

Rüya

Rüyada Sihir Tabiri

Published

on

Rüyada Sihir tabiri ile alakalı yorumları öğren.

Molla Cami: Rüyada görülen sihirbazlık fitne ve gururdur. Rüyada bir sihir yaptığını veya başka birisine yaptırdığını gören kimse, karı-koca arasını açar.Rüyada görülen sihir küfre ve zevcenin ayrılmasına işarettir.Rüyada kendisinin sihirli olduğunu veya kendisine sihir yapıldığını gören kimse, hakkında meydana gelecek fitne, hile ve zarara işarettir. Eğer sihir cinler tarafından olursa, o sihir hile ve zarar yönünden digerlerinden daha şiddetli ve kuvvetlidir.


Diyanet: Rüyada sihir yapıldığının görülmesi fitne ve gurura delalet eder. Bir kimsenin rüyasında bir sihir yaptığını veya bir başkasına yaptırdığını görmesi; o kimsenin karı-koca arasını açacağına delalet eder. Rüyada görülen sihir, küfre ve hanımın kocasından ayrılmasına da yorumlanır.


Nablusi: Rüyada görülen sihirbazlık fitne ve gururdur. Rüyada bir sihir yaptığını veya başka birisine yaptırdığını gören kimse, kan – koca arasını açar.
Rüyada görülen sihir küfre ve zevcenin ayrılmasına delalet eder.
Rüyada kendisinin sihirli olduğunu veya kendisine sihir yapıldığını gören kimse, hakkında meydana gelecek fitne, hile ve zarara delalet eder. Eğer sihir cinler tarafından olursa, o sihir hile ve zarar yönünden diğerlerinden daha şiddetli ve kuvvetlidir.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle