Connect with us

Rüya

Rüyada Sıkıntı Tabiri

Published

on

Rüyada Sıkıntı tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Kendini sıkıntılı görmek geçim darlığına, bir şeyden korkmaya; Sıkıntıdan şikayetçi olduğunu görmek arzu ettiği
şeye kavuşmaya; Meşakket hasta için ölüme, diğerleri için zahmetli bir işe yahut cihada delalet eder. ( Ayrıca
Bakınız; Zulmet.)


Molla Cami: Bir kimsenin rüyasında kendisini sıkıntılı görmesi, maişetinde genişlik ve ferahlığın olmamasına, bazen de uyanıkken işlediği günahların neticelerine ve bu neticelerin dünyada olacağına işarettir.Bir kimse, rüyada sıkıldığını görse, korkuya uğrar. Sıkıntıdan dolayı şikayet ettiğini gören kimse, arzusuna erişmeye işarettir.


Nablusi: Bir kimsenin rüyasında kendisini sıkıntılı görmesi, maişetinde genişlik ve ferahlığının olmamasına, bazan da uyanıkken işlediği günahların neticelerine ve bu neticelerin dünyada olacağına delalet eder.
Bir kimse, rüyada sıkıldığını görse, korkuya delalet eder. Sıkıntıdan dolayı şikayet ettiğini gören kimse, arzusuna erişmeye delalet eder.


Guncel: Rüyada sıkıntı ya da zorlukla karşılaştığını görmek, süregelen kısmetsizlikle ve hatalarla yorumlanır.
Başkalarının sıkıntı içinde olduğunu görmek, kasvetli/üzüntülü durumlarla ve yakın bir kişinin ciddi bir hastalığa yakalanmasıyla tabir edilir.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle