Connect with us

Rüya

Rüyada Simit Tabiri

Published

on

Rüyada Simit tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Evli kimse için muhabbete, bekar kimse için dengi olan eşe, Kandil simidi sevinçli habere ve makbul olacak
kulluğa delalet eder.


Molla Cami: Rüyada simit görmek, hayır ve nimete işarettir. Elinde simit olduğunu ve bundan yemediğini gören para biriktirir. Simidi yediğini gören kazandığı parayı harcar. Birine simit verdiğini gören kimseye yardım eder. Birisinin kendisine simit verdiğini gören kimseden istifade eder.


Diyanet: Bir kimsenin rüyasında elinde simit olduğunu fakat bunu yemediğini görmesi; o kimsenin para artıracağına, kişinin rüyasında simidi yediğini görmesi; o kimsenin kazandığını harcayacağına, kişinin rüyasında bir başkasına bir simit verdiğini görmesi; o kimsenin simit verdiği kimseye bir iyiliğinin dokunacağına, kişinin rüyasında birisinin kendisine bir simit verdiğini görmesi, o kimsenin simit aldığı kişiden faydalanacağına yorumlanır.


Seyyid Süleyman: Simit rüyası, az bir malla yorumlanır. Bir başka görüşe göre, hayır ve ni’mettir. Elindeki simiti yemediğini gören, para arttırır. Simit yemek; bunun tersidir. Birine simit veren, o kimseye fayda sağlar. Birinin kendisine simit verdiğini gören, ondan menfaat temin eder.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar