Connect with us

Rüya

Rüyada Sis Tabiri

Published

on

Rüyada Sis tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya:

 • Din ve dünya işlerindeki karışıklığa,
 • Üzerine sis çökmesi ilahi azabı gerektirecek kötülükleri işliyor olmaya;
 • Sis, tüm insanları içine alan fitneye ve karışıklığa delalet eder.

  Diyanet: Rüyada sis görülmesi hayırlı bir rüya değildir. Rüyanızda üzerinize sis hücum ettiğini görmeniz; sizin batıl yola gideceğinize, rüyanızda kendinizi sis içinde görmeniz; sizin keder ve sıkıntıya maruz kalacağınıza yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında etrafında sis olduğunu ve bunun yavaş yavaş azaldığını görmesi; o kimsenin keder ve sıkıntılarının da yavaş yavaş geçeceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir yeri sis kaplandığını ve tekrar dağıldığını görmesi; o kimsenin önceden anlayamadığı bir işi sonradan kavradığına delalet eder. Rüyada bir memleketin sis içinde olduğu görülmesi; ora halkının keder ve sıkıntı içine düşeceklerine yorumlanır. Güneş doğarak, sis dağıttığının görülmesi; devlet eliyle o sıkıntı ve kederin geçeceğine delalet eder.


  Nablusi: Rüyada görülen sis, rüya sahibinin din ve dünya işlerindeki karışıklığına delalet eder. Rüyada, üzerine duman çöktüğünü gören kimse, Allah’ü teala’dan korksun ve yaptığı kötü şeylerden vazgeçsin. Rüyada görülen sis, bütün insanları içine alan fitne ve karışıklığa ve aralarında çıkacak kavgaya delalet eder.


  Seyyid Süleyman: Rüyasında sisin hücumuna maruz kaldığını gören, batıla yönelir. Sis içinde olduğunu gören, üzülür. Etrafını saran sisin dağıldığını gören, selamete çıkar. Bir şeyin üzerini kaplayan sisin dağıldığını gören, önceden anlayamadığı bir meseleyi kavrar. Bir memleket veya bir bölgeyi sisler içinde görmek; orada yaşayanların, kederlere düşeceğine işrettir. Güneşin doğmasıyla sisin dağıldığını görmek; devlet başkanının adaleti sayesinde halkın selamet bulacağına delalettir.

 • Advertisement
  Advertisement

  En Çok Okunanlar

  
  takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle