Connect with us

Rüya

Rüyada Sürgünlük Tabiri

Published

on

Rüyada Sürgünlük tabiri ile alakalı yorumları öğren.

Molla Cami: Rüyada görülen sürgünlük, hapse işarettir. Bundan dolayı rüyada bir şehirden sürüldügünü gören kimse, hapsedilir. Rüyada Cennetten sürüldüğünü gören kimse, fakir olur. Alim bir kimseyi sürdüğünü ve ona şiddet gösterdiğini veya ona baginp çağırdığım gören kimse, korkunç bir şeye düşmesine ve hilekar bir düşmanın onun mülkünü istila etmesineişarettir. Görünüşü mütedeyyin ve salih olan bir kimsenin rüyada sürülmesi,o kimsenin ibadet ehlinden kaçmasına ileri gelenler tarafından kabul edilmesine ve onlara teveccüh göstermesine işarettir.


Nablusi: Rüyada görülen sürgünlük, hapse delalet eder. Bundan dolayı rüyada bir şehirden sürüldüğünü gören kimse, hapsedilir. Rüyada Cennetten sürüldüğünü gören kimse, fakir olur.
Alim bir kimseyi sürdüğünü ve ona şiddet gösterdiğini veya ona bağırıp çağırdığım gören kimse, korkunç bir şeye düşmesine ve hilekar bir düşmanın onun mülkünü istila etmesine delalet eder. Görünüşü mütedeyyin ve salih olan bir kimsenin rüyada sürülmesi, o kimsenin ibadet ehlinden kaçmasına ileri gelenler tarafından kabul edilmesine ve onlara teveccüh göstermesine delalet eder.
Bazan da bu rüya, süren kimsede vaki olacak eksikliğe delalet eder.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar